Wpis z mikrobloga

Wy LGBT nie walczycie o równość, walczycie tylko o dominacje. Jesteście przeciwko wykluczania? To chyba nigdy nie byliście na wyjeździe pilkarskim gdzie człowiek wydaje swoje pieniądze i poświęca swój czas by wesprzec, tak miłość do klubu a dostaje gazem po ryju czasami za to że jechał. Was to wtedy bawi? To też mnie bedzie radować z jaką deaprobatą "teczowi" się spotykali w #bialystok . Czujecie się ofiarami? To szkoda dlaczego w swoich stowarzyszeniach o tych poszkodowanych nie gadacie? Może dlatego że ich nie ma. Uwierz mi, te karki, narodowcy czy #!$%@? wie co jeszcze jak przejda koło "zielonowłosego" chloptasia to co najwyzej się zaśmieja pod nosem ale Wy chcecie aby wtedy im oklaskiwali. Miłość jest głównym dobrem? To szkoda że osoby lgbt które kojarze oscylują swoje miloscie w aurze depresyjnej. I nie, nie mowcie ze to przez kraj czyt. Polska , bo to z zachodnich krajów przyszło. Czy Polscy narodowcy jezdza grupa z miasta do miasta co tydzien by przekonywać ze Polska tylko dla Polaków? Niee. Ktoś powie, oni nie czują zagrożenia? A kto wie w końcu wasza antifa uwielbia przemoc zazwyczaj 30 na jednego ;). Chociaz jestescie slabi. Macerujecie się w swoich sloganach myślac ze "karkówką" staniecie się antrykotem. Walczycie o tolerancje? Nie mieliscie jak Was w Białymstoku nie chciano. Walczycie o akceptacje? Mam rozumieć, ze wysranie na chodniku jak się zachce tez sie z tym wiąze. #!$%@?, ze nie zgoda z prawrem lecz u was gorzej bo z konstytucją ;). Walczycie w koncu o milosc? Mam pojac ze w dark roomach ja widzicie? Bo wiekszosc z was to puszczalskie lub cpuny na potege. Miejmy nadzieje ze lokalne społeczeństwa sie na to nie nabiorą. Zawsze, gdzie jestem JA bombarduje znajomych tymi przykladami i uświadamiam, wiekszosc nie potrafi zagiac mnie merytoryka. #!$%@? po prostu ludzi i tego nigdy wam nie wybacze. Polska zwyciezy. Biało i czerwona, zawsze byla jest i będzie bez afiszowania się mniejszosci. Kocham Was. Pozdrawiam.
#lgbt #plock #bekazlewactwa #przegryw #bekazprawakow
  • 35
@Alt__: Nie widzialem nigdy rodzinnej atmosfery na trybunie gosci ¯\_(ツ)_/¯ Same karki z #!$%@? na mordach, bez koszulek, prezentujace gowniane patriotyczne tautaze.

Jaka zmiana pogladow? "Przestancie nas nienawidziec"? Bo wy macie wolnosc nienawidzenia ludzi? Patologia z trybun? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Zawsze, gdzie jestem JA bombarduje znajomych tymi przykladami i uświadamiam, wiekszosc nie potrafi zagiac mnie merytoryka.


Jeżeli rąbka tej merytoryki możemy ujrzeć w twoim wpisie, to twoi znajomi są chyba niezbyt inteligentni skoro tego bełkotu nie potrafią zagiąć xD. Zacznij poruszać się wśród mądrzejszych od siebie ludzi a nie głupszych, to zobaczysz.
@BT56: