Wpis z mikrobloga

Wpis w gorących wyśmiewający nieatrakcyjną kobietę na badoo dał mi do zrozumienia, że jednak dobrze że przegrywy umrą w samotności. ʕʔ Mam nadzieję, że wam jeszcze jakiś Oskarek podokucza jak się zacznie nowy rok szkolny. #takaprawda #przegryw #stulejacontent
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieję, że wam jeszcze jakiś Oskarek podokucza jak się zacznie nowy rok szkolny.


@biedroncia: Śmianie się z takiego powodu jest zdecydowanie karygodne i głupie. Twój odwet za to, że się ktoś z tobą niezgadza i złorzeczenie to podobny poziom.
  • Odpowiedz
Fajny temat na magisterkę tak btw., zastanowić nad prezentowaną przez was nienawiścią do kobiet, spróbować ocenić charakter korelacji - czy przegrywy nienawidzą kobiet, bo są niespełnieni seksualnie / romantycznie, czy raczej dlatego nie znajdują tego spełnienia, bo kobiet nienawidzą?


raczej dlatego nie znajdują tego spełnienia, bo kobiet nienawidzą?


@FunnyLogin: Serio? Myślisz, że te problemy biorą się z tej nienawiści? To skąd w takim razie bierze się ta nienawiść? Takie osoby po prostu rodzą się z takimi problemami, czy bardziej prawdopodobne jest, że na skutek swoich doświadczeń nabywają taką
  • Odpowiedz
@biedroncia: sam nie jestem za chamstwem, ale to było zabawne. Nawet jak się z kimś wyzywam, to jak jebnie czymś dobrym, to jestem w stanie przerwać swoją nienawiść do gościa, żeby pogratulować mu tekstu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@leje_benzyne_do_diesla:

bądź miły, dobry, miej prace, dobrze zarabiaj, kup dom, miej pasje i fajny charakter i jakiś tam minimalny wygląd bylebyś był zadbany i lochy będą twoje.


Ziom, to tak z grubsza wygląda. Problem inceli i wszelkich przegrywow jest taki, że ich zdaniem są jakimis freethinkerami ponad wszystkim z ponadprzeciętną inteligencją.

Fajny charakter jest mega ważny, a tak się składa że 90% przegrywow ktorych mialem okazje poznac to buraki i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@FunnyLogin: najpierw piszesz, że macie kompletnie w------e w przegrywów, bo po co nimi zaprzątać sobie głowę - i to nas najbardziej boli, by po chwili pieprzyć, że nam współczujecie, bo macie rozwiniętą empatię. I jeszcze tak drwisz, smutni mali chłopcy co to ich nikt nie przytula. Szkoda strzępić ryja ma twoje wysrywy. Zarzucasz ataki w waszą stronę od frustratów a sama śmiejesz się bezczelnie z samotnych. Napisz te magisterke. Serio
  • Odpowiedz
@biedroncia: goście z tagu #przegryw to jest ewenement na skale światową. Zamiast poświecić troche czasu na pójście na siłownie, zadbanie choć trochę o siebie to nie lepiej siedzieć na dupie w domu i płakać że świat jest zły... Sorry ale taka prawda że gość co wkleja nie swoje zdjecia w apce bo sam nie ma nic do zaoferowania płacze na dziewczyny że mają czelność posiadać wymagania...
  • Odpowiedz