Wpis z mikrobloga

Wpis w gorących wyśmiewający nieatrakcyjną kobietę na badoo dał mi do zrozumienia, że jednak dobrze że przegrywy umrą w samotności. ʕʔ Mam nadzieję, że wam jeszcze jakiś Oskarek podokucza jak się zacznie nowy rok szkolny. #takaprawda #przegryw #stulejacontent
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wolferros: Ano masz rację, nawet nie ogarnąłem, że piłeś do kogoś z Wykopu. O jego istnieniu to już w sumie zapomniałem, bo dawno go wyrzuciłem na czarną. janusz_pol to chociaż coś śmiesznego czasem napisał, a ten to ni #!$%@?.
  • Odpowiedz
@sezonandrzeja No popatrz, mam za sobą już tyle lat edukacji, mam mnóstwo koleżanek, a jakoś nie widziałam, żeby któraś różowa śmiała się na żywo z przegrywów. Ale powiem Ci coś, możliwe, że rzutujecie swoje własne negatywne, wrogie emocje i przekonania na innych, interpretujecie niejasne sytuacje w taki sposób, że niby ktoś się z was śmieje, podczas gdy śmieje się z czegoś zupełnie innego. Oczywiście nie wykluczam, że mieliście sytuacje, gdzie ktoś
  • Odpowiedz
Różowe się nie śmieją z przegrywów, bo i po co zaprzątać sobie nimi głowę - i to was chyba boli najbardziej, nie domniemana przemoc psychiczna, tylko kompletne z naszej strony #!$%@?. No, do czasu, aż pojęcie "incela" zaczęło robić furorę w mediach, a wyście się z tą swoją nienawiścią rozdziawili na internet.

Fajny temat na magisterkę tak btw., zastanowić nad prezentowaną przez was nienawiścią do kobiet, spróbować ocenić charakter korelacji - czy przegrywy nienawidzą kobiet, bo są niespełnieni seksualnie / romantycznie, czy raczej dlatego nie znajdują tego spełnienia, bo kobiet nienawidzą?

NIE, MY ICH NIENAWIDZIMY, BO TE COORVY NAS SKRZYWDZIŁY BLABLABLA [darcie mordy po incelsku].

Ale
  • Odpowiedz
@FunnyLogin: Lochy nas #!$%@?ą i nierzadko wylewamy na nich ostrą nienawiść bo OKŁAMUJĄ nas na temat ich natury, tego co je przyciąga i tego trzeba mieć i robić by je bzikać i cieszyć się ich zainteresowaniem. One łamią nam nogi a potem śmieją się że nie potrafimy biegać.

Mianowicie lochy poprzez społeczeństwo, media, edukacje wpajają nas wysrywy typu „bądź miły, dobry, miej prace, dobrze zarabiaj, kup dom, miej pasje i fajny charakter i jakiś tam minimalny wygląd bylebyś był zadbany i lochy będą twoje.” GÓWNO PRAWDA.

Za to najbardziej nienawidzimy loch, za te wszystkie kłamstwa, robienie fałszywej nadziei, te wszystkie upokorzenia, ból, odrzucenie, samotność jakie musieliśmy przez to przecierpieć gdy ich „porady” zostały zweryfikowane przez
  • Odpowiedz
@biedroncia: najśmieszniejsze jest to że całkowicie olałaś fakt że komenty krytykujące opa miały wielokrotnie więcej plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O właśnie. Kobiety nie-nienawidzą inceli, chociaż są wiecznym obiektem ich ataków. My wam współczujemy, bo mamy naturalnie rozwiniętą empatię - nawet wśród tych bluzgów i potoków pogardy skierowanych w naszą stronę, potrafimy was naprawdę zobaczyć - smutnych, małych chłopców, których od dawna nikt nie przytulał.


@
  • Odpowiedz