Wpis z mikrobloga

  • 53
@Pangia Miałbyś auto za 4-5 milionów to też byś tak stawał. Doskonale rozumiem i nie mam nic przeciwko jeżeli ktoś by tak stanął Drogim autem. Wiesz dlaczego? Bo wiem że inni nie szanują wartości kogoś i jeszcze by mu obili auto swoimi drzwiami specjalnie lub nie.
  • Odpowiedz
@snwptest: Znaczy wiesz, ja tam nie neguję tego, że jakieś superwypasione auto kosztuje tyle, że się takie liczby ledwo na kalkulatorze mieszczą, ale jak ktoś mówi, że tylko z tego powodu może sobie robić, co mu się żywnie podoba i nikomu to nie ma przeszkadzać, no to to jest dla mnie zwyczajnie żałosne.
@haaryballs: Mieszkam w Rzeszowie, parkuję gdzie jest miejsce i jakoś nie mam problemów.
@Pio23: Nie, nie
  • Odpowiedz
  • 6
@Pangia Co to ma do rzeczy? Popatrz co ludzie wyrabiają jak widzą jakieś sportowe auto, kładą się na maskę, rysują je. Normalne że mając droższe auto próbujesz je w jakiś sposób chronić. Choćby stając na 2 miejscach. Interesuje się bardzo motoryzacja i rozumiem ich zachowanie. Nie dla wszystkich auto to tylko rzecz do przemieszczania się. Dla niektórych to pasja o którą dbają. Ktoś kto ma takiego McLarena nie jest zwyklym zjadaczsm chleba
  • Odpowiedz
  • 32
@Pio23 Ostatnio gość mi jebnął w moje auto drzwiami kiedy stałem na parkingu i siedziałem w aucie. Stałem na swoim miejscu, w liniach. Mówię mu żeby uważał, a ten zaczął coś mamrotać. Nie mam drogiego auta, akurat tanie, ale wkurza mnie jak ktoś nie szanuje rzeczy innych. Taka osoba to śmieć nieszanujacy własności innych.
  • Odpowiedz
Teraz pomyśl ze ktoś może mu to zniszczyć otwierając drzwi swojego zdezelowanego passeratti.

Parkowanie drogimi autami w ten sposób nie jest z powodu tego, że właściciel jest dupkiem, tylko dlatego, że inni ludzie nie szanują tego, że coś jest dużo warte.


@handler: @Pio23: Bardziej bym się bał że jakiś janusz mi kluczykiem zarysuje żeby "nauczyć mnie parkować". Taki samochód #!$%@? wielu ludzi już sam z siebie, nie trzeba dodawać buractwa
  • Odpowiedz
Mój komentarz o tym że to prywatne miejsca myjni samochodowej gdzie pracownicy odstawili auto ma nawet więcej + niż oryginalny wpis a niektóre łosie dalej swoje o chamstwie i buractwie (°°
  • Odpowiedz