Wpis z mikrobloga

@handler #!$%@? go wie. Nie rozglądam się za autami. Skoro ja odpowiedziałem na twoje pytanie, to teraz ty mi odpowiedz. Od jakiej ceny auta mogę parkować tak by ludzie wiedzieli, że mam ich w dupie?
  • Odpowiedz
@Wiesmin: odpowiem jak kupisz samochód, który będzie w ładnym stanie i ludzie Ci go szybko odpicują :) w idealnym świecie nie trzeba by parkować w taki sposób, ale niestety nie ma idealnego świata
  • Odpowiedz
@Wiesmin: tak bo znam to z autopsji, choć mam drogie jak dla siebie auto to mimo wszystko parkuje zgodnie z liniami, gdybym miał drogie jak na kogoś bogatego to bym parkował j/w
  • Odpowiedz
A jednak rządy wielkości są różne dla przeciętnego auta na drodze


@handler: Nie no trzymajcie mnie. #!$%@? w wielkości są różne. Dla właściciela skody to może być większa strata w stosunku do jego możliwości finansowych niż przy ultra drogim samochodzie, więc może wszyscy zacznijmy parkować na dwóch miejscach. Jak się boją o samochód, to lepiej niech sobie kupią taki na który ich stać. Dawno nie widziałem tak #!$%@? pokrętnego tłumaczenia #!$%@?.
  • Odpowiedz
No tak. Dziwić się, że na polskich drogach jest jak jest, skoro polak robak sam uzasadni, że koleś z drogim autem może parkować w poprzek, bo ma drogie auto ¯_(ツ)_/¯ Homo sovieticus w czystej postaci, jak tu wami nie gardzić.

@Pangia: Przeciez gdyby ludzie zachowywali sie normalnie a nie jak #!$%@? zwierzeta to nawet takimi autami parkowaliby normalnie.
  • Odpowiedz
czyli jakby sobie producent zaśpiewał nie &850,000 a $1,850,000 to też by się sprzedał.


@snwptest: A bierzesz pod uwagę, że produkcja tego auta jest ultra droga i producent nie może sobie postawić po prostu taśmy do spawania takich McLarenów, bo tam wszystko jest produkowane ręcznie i w rok da się wyprodukować tylko kilkadziesiąt/kilkaset sztuk? To + wydatki na badania i rozwój żeby w ogóle odpalić taką produkcję + "marża od luksusu"
  • Odpowiedz
Przez 7 lat nigdy nie zdarzyło mi się, żeby ktoś mi przywalił w auto drzwiami,


@Pangia: A ja po pół roku użytkowania mojego 30 letniego złoma miałem wgniotki na drzwiach praktycznie do samego metalu - jaki Ty potrafisz być nieżyciowy to głowa mała.
  • Odpowiedz