Wpis z mikrobloga

Jak się boją o za rysowanie gdy staną na jednym miejscu, to mają trzy opcje
a) wykupić se miejsce specjalnie dla nich
b) zmienić auto na takie którym będą mogli normalnie parkować
c) odstawić auto do garażu na wieki żeby przypadkiem się na nim rysa nie pojawiła
  • Odpowiedz
@Pirooz: @handler: Już w identycznym temacie opowiadałem historię mojego kumpla. Zarobił, odłożył i wziął sobie na kilka rat fajne Volvo za 150-200 tys. prosto z salonu. Zajarani odebraniem auta pojeździliśmy sobie trochę i pojechaliśmy do galerii na małe, piwne zakupy. Kiedy zaparkowaliśmy z 10 sekund później obok nas zaparkowała kobieta jakimś starym rzęchem. Otwierając drzwi mocno #!$%@?ła swoimi w nasze. My byliśmy wtedy w aucie i nas widziała. Jak gdyby
  • Odpowiedz
@Pangia: Na złomach za kilka tysięcy ze zniszczonym lakierem nie widać obcierek i obić, więc miałeś prawo tego nie zauważyć na samochodzie, którym się poruszasz.
  • Odpowiedz
Prosty eksperyment - kup sobie nawet tanie auto z salonu, ale bez skaz. Zobaczysz jak szybko będzie miał obcierki, zarysowania i inne dziwne rzeczy gdy parkujesz go na publicznym parkingu.


@handler: no nie wiem, tak szczerze to nie mam xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pirooz: piękna jest ta Senna. Już kij z tym,że te miejsca są myjni to ja akurat popieram parkowanie super autami w taki sposób. Co innego #!$%@? passat
  • Odpowiedz
@Pangia: to zazdroszczę, ja mam ryski, obcierki, i odpryski bo te #!$%@? nie umieją otwierać drzwi, zahaczają swoimi szmatami albo nie umieją jeździć, #!$%@? polaki. Każdy samochód jaki miałem nieważne czy większy czy mniejszy musiał byc uszkodzony, a ze to były auta używane to nie oglądałem ich codziennie dokładnie i nie spuszczalem sie z policją jak coś było
Od jakiegoś czasu Mam na parkowanie swoj sposób, jak mam ochotę to parkuję
  • Odpowiedz
@handler błędne myślenie, dla mnie rysa na Skodzie może być więcej warta niż dla niego na McLarenie bo może się okazać że ja na naprawę rysy w Skodzie muszę dłużej pracować więc nie ma znaczenia czym jeździsz jeśli ktoś Ci to obciera
  • Odpowiedz