Wpis z mikrobloga

Ale się cieszę, złapałem się wakacyjnej pracy aby nie popaść w depresję jak to zawsze było na wakacjach i właśnie dostałem pierwszą prawdziwą wypłatę. Wiem że tutaj na wykopie ludzie nie pójdą do pracy za mniej niż 85 mld na miesiąc ale ja tam jestem zadowolony i chyba pierwszy raz z siebie w tym cholernym życiu dumny. Jeszcze miesiąc pracy przede mną, potem jadę na zbiory do Francji więc możliwe że przed skończeniem 19 roku życia będę miał 10k na koncie. Całe życie byłem #przegryw ale teraz powoli czuje #wygryw #chwalesie
Kalesony1939 - Ale się cieszę, złapałem się wakacyjnej pracy aby nie popaść w depresj...

źródło: comment_zsKPUsztpVWsZh8afme5AlG9N1ncj41p.jpg

Pobierz
  • 168
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Kalesony1939: gratuluję :)

I dam Ci mała radę, jak miałem 19 lat pojechałem do Niemiec, zarobiłem sporo kasy, kupiłem nawet szybkie auto, myślałem że Boga za nogi złapałem, portfel pełen euro, wracałem do domu i mi #!$%@?ło na drodze jak tym cwaniakom na filmikach, wyprzedzanie na trzeciego, 200km/h po zwykłej drodze z ograniczeniem do 90. Człowiek miał prawko niecałe dwa lata, wiadomo co mogłoby się stać? Jak sobie dzisiaj o tym