Wpis z mikrobloga

Mireczki to co przeżyłem #!$%@?... Jestem z moja różowa na wakacjach ale tu nie o niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Leżymy sobie na płazy i przyszło koło nas polskie małżeństwo koło 30-35 z dzieckiem( nie wiedzieli ze jesteśmy Polakami). Widać ze normalni prości ludzie. I zaczęli dyskutować, żona wjeżdżała mu na ambicje ze jej koleżaneczka to jest w Tajlandii z mężem a on ja wziął do jakiejś Turcji. Widać było ze chłopa to zabolało i zaczął jej tłumaczyć ze go tylko na tyle stać ze i tak musiał ciężko pracować i brać nadgodziny żeby ich zabrać. Chłopaczek od nich mówi do niej „mamo fajnie ze jesteśmy na wakacjach razem, fajny hotel mamy itp” hotel rzeczywiście z aquaparkiem wiec dzieciak się cieszył. A Grażyna oczywiście #!$%@? urażona, jeszcze większe wjazdy mężu robi że mógłby se znaleźć lepsza prace, że inne jej koleżanki sobie jeżdżą po świecie a ona w Turcji musi leżeć ( ͡ ͜ʖ ͡) mialem ochotę jej #!$%@? bo aż mnie to #!$%@? #logikarozowychpaskow
  • 183
  • Odpowiedz
@analnejumanji: Ta, na pewno grażyny jadą do Surat Thani xD Sorry, ale na portalu ze śmiesznymi obrazkami i zarzutkami, gdzie stulejarze łapią do dzioba każdy hejt na baby, bardziej prawdopodobne jest, że autor bajkopisarz/zarzutkowiec (wystarczy przejrzeć profil) pisze - szok - kolejną zarzutkę xD

Dobra, z mojej strony off. Mirku, i tak dobra robota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirek_januszy ja nie wiem czy moja jest normalna ;-)
Ale dla mnie to pozytyw.
Zawsze jak zmienię pracę lub awansuję i zarabiam więcej od niej to ma ciśnienie, aby przynajmniej zarabiać tyle samo i max po kilku miesiącach po mojej zmianie też zmienia.
Aktualnie nie szuka pracy, bo zarabia kilka tysięcy więcej niż ja.
Do czasu... ;-)
  • Odpowiedz
@Borsuczy27 moja ciotka robiła dokładnie tak samo z tym że wujek akurat dobrze zarabiał. Siedziała na dupie czytała gazetki i marudziła ze to nie tak powinno wyglądać gdzie mąż w pocie czoła ku chwale pracodawcy robił pieniądz którym ona później dysponowała. Na szczęście facet poszedł po rozum do głowy i zostawił pasożyta a ta wielce zdziwiona teraz odwiedza każdego po kolei z rodziny opowiadajac jaka jest nieszczesliwa.
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: kurła ja to z rodzicami raz byłem na wakacjach za granica w jakims bieda hotelu i nawet nic nie pozwiedzalismy bo kasy starczyło tylko na dojazd starym golfem i jedzenie
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: ta p0lka chyba nie wie po co faceci jeżdzą do tajlandii ( ͡° ͜ʖ ͡°) na jego miejscu tyrałbym kolejny rok żeby wysłać ją samą gdziekolwiek zechce, za pierwszym razem może i wróci ale w końcu się uda...
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: Co wybrał to ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) - choć szkoda faceta. Osobiście nie wyobrażam takiego podejścia w związku i takiej roszczeniowości - ewentualnie trafiam na w miarę normalne różowe - gdzie związek to my i wzajemne wspieranie, a nie walka jak pod Sommą.
  • Odpowiedz
@Borsuczy27 typowa p0lka jest typowa, jedzie na wakacje za granicę w ciepłe i pogodne miejsce, zamiast się cieszyć i odpoczywać to jeszcze marudzi czemu to tylko Turcja a nie Tajlandia czy inne Malediwy. Co za zepsucie, że ważniejszy jest lans przed jakąś kolezaneczka niż własna przyjemność.

Podejrzewam że ona i tak całe 2 tygodnie tego urlopu spędziła w hotelu na basenie albo na pobliskiej plaży. Wobec czego jest w zasadzie żadna różnica
  • Odpowiedz