Wpis z mikrobloga

Mireczki to co przeżyłem #!$%@?... Jestem z moja różowa na wakacjach ale tu nie o niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Leżymy sobie na płazy i przyszło koło nas polskie małżeństwo koło 30-35 z dzieckiem( nie wiedzieli ze jesteśmy Polakami). Widać ze normalni prości ludzie. I zaczęli dyskutować, żona wjeżdżała mu na ambicje ze jej koleżaneczka to jest w Tajlandii z mężem a on ja wziął do jakiejś Turcji. Widać było ze chłopa to zabolało i zaczął jej tłumaczyć ze go tylko na tyle stać ze i tak musiał ciężko pracować i brać nadgodziny żeby ich zabrać. Chłopaczek od nich mówi do niej „mamo fajnie ze jesteśmy na wakacjach razem, fajny hotel mamy itp” hotel rzeczywiście z aquaparkiem wiec dzieciak się cieszył. A Grażyna oczywiście #!$%@? urażona, jeszcze większe wjazdy mężu robi że mógłby se znaleźć lepsza prace, że inne jej koleżanki sobie jeżdżą po świecie a ona w Turcji musi leżeć ( ͡ ͜ʖ ͡) mialem ochotę jej #!$%@? bo aż mnie to #!$%@? #logikarozowychpaskow
  • 183
  • Odpowiedz
  • 2
@Borsuczy27 weź mu bądź miły i postaw whisky sam bym się z takim człowiekiem napił aż smutno mi się zrobiło cenie sobie ludzie ciężko pracujących powiedz że cała społeczność wykopu trzyma kciuki za jego i karta się odwróci kiedyś na jego korzyść. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Borsuczy27 jezusie... az mi sie orzypomnialo jak czesto imorezowalismy ze znajomymi. Jakos mi sie powodzilo i bardzo czesto dziewczyna bardzo dobrego kumpla #!$%@? go w moim towarzystwie: widzisz, bo t0bor to robi to albo tamto a nie to co ty. Zawsze tylko tak patrzylismy na siebie co ona #!$%@? a ja czesto jeszcze komentowalem zachwalajav kolege ze cos robi duzo lepiej i ze sam muniby zazdroszcze zeby zamkac karine gebe.
  • Odpowiedz
Jak na wykopie dowiedzieć sie od kogoś czy ma dziewczyne. Nie trzeba sie pytać sam ci to powie na samym początku nawet tak tekst tego nie dotyczył.
  • Odpowiedz
@NukeOps o #!$%@? jakie to prawdziwe
Emocje,emocje i emocje.
Stad takie powodzenie maja roznego rodzaju cwaniaczki i bandziory
A to w leb da,a to przeprosi,zabierze na wakacje,kupi kwiaty,potem w leb da,potem przeprosi,potem sanatorium na koszt panstwa i takie tam...
#!$%@? 100% prawdy
  • Odpowiedz