Wpis z mikrobloga

Mireczki to co przeżyłem #!$%@?... Jestem z moja różowa na wakacjach ale tu nie o niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Leżymy sobie na płazy i przyszło koło nas polskie małżeństwo koło 30-35 z dzieckiem( nie wiedzieli ze jesteśmy Polakami). Widać ze normalni prości ludzie. I zaczęli dyskutować, żona wjeżdżała mu na ambicje ze jej koleżaneczka to jest w Tajlandii z mężem a on ja wziął do jakiejś Turcji. Widać było ze chłopa to zabolało i zaczął jej tłumaczyć ze go tylko na tyle stać ze i tak musiał ciężko pracować i brać nadgodziny żeby ich zabrać. Chłopaczek od nich mówi do niej „mamo fajnie ze jesteśmy na wakacjach razem, fajny hotel mamy itp” hotel rzeczywiście z aquaparkiem wiec dzieciak się cieszył. A Grażyna oczywiście #!$%@? urażona, jeszcze większe wjazdy mężu robi że mógłby se znaleźć lepsza prace, że inne jej koleżanki sobie jeżdżą po świecie a ona w Turcji musi leżeć ( ͡ ͜ʖ ͡) mialem ochotę jej #!$%@? bo aż mnie to #!$%@? #logikarozowychpaskow
  • 183
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: historia nieprawdziwa!

jakikolwiek mąż z takim stażem, że mają już mówiące dziecko odpowiedziałby:
" Grażyna, chcesz zaraz #!$%@? na piechotę do polski #!$%@?ć?"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: Przedstawiłeś schemat małżeństwa. Jakby z nim siedziała w tej Tajlandii to by truła że czemu nie na Malediwach, jakby na Malediwach to czemu nie na Marsie? Przecież wszystkie jej koleżanki były już na Marsie. Każdy facet odbierze takie trucie dupy osobiście i do siebie, większość postanowi pracować jeszcze ciężej, co niektórzy nawet wezmą kredyt następnym razem żeby tylko księżniczce dogodzić...

A tu tylko chodzi o to żeby odpowiednio jej dziób
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: Na pewno z polski A. Ludzie śmieją sie z polski B, ale tylko w Polsce A są takie bambusy, co doslownie płaczą, że chłop kupil im pierścionek za 1,5k, podczas gdy koleżanka dostała za 7k, albo zamiastojechac do Tajlandi pojechalki do Turcji.. bo przecież koleżnka..
  • Odpowiedz
szkoda chłopa :(


@PreT: właśnie nie szkoda! Co on #!$%@? nie wiedział z kim się żeni - wiedział, tylko wcześniej był spermiarzem to teraz jest betabankomatem. Przez takich typów rynek matrymonialny w Polsce jest #!$%@?, biorą wszystkie jak leci byle podupczyć, a potem wszyscy mamy problem ze znalezieniem normalnej dziewczyny, bo same księżniczki #!$%@?.
  • Odpowiedz
Widać było ze chłopa to zabolało i zaczął jej tłumaczyć ze go tylko na tyle stać ze i tak musiał ciężko pracować i brać nadgodziny żeby ich zabrać


@Borsuczy27: skąd się takie lochy biorą to ja nie :(
Aż smutłam, szkoda faceta.
  • Odpowiedz