Wpis z mikrobloga

Mireczki to co przeżyłem w----a... Jestem z moja różowa na wakacjach ale tu nie o niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Leżymy sobie na płazy i przyszło koło nas polskie małżeństwo koło 30-35 z dzieckiem( nie wiedzieli ze jesteśmy Polakami). Widać ze normalni prości ludzie. I zaczęli dyskutować, żona wjeżdżała mu na ambicje ze jej koleżaneczka to jest w Tajlandii z mężem a on ja wziął do jakiejś Turcji. Widać było ze chłopa to zabolało i zaczął jej tłumaczyć ze go tylko na tyle stać ze i tak musiał ciężko pracować i brać nadgodziny żeby ich zabrać. Chłopaczek od nich mówi do niej „mamo fajnie ze jesteśmy na wakacjach razem, fajny hotel mamy itp” hotel rzeczywiście z aquaparkiem wiec dzieciak się cieszył. A Grażyna oczywiście k---a urażona, jeszcze większe wjazdy mężu robi że mógłby se znaleźć lepsza prace, że inne jej koleżanki sobie jeżdżą po świecie a ona w Turcji musi leżeć ( ͡ ͜ʖ ͡) mialem ochotę jej w-----c bo aż mnie to w------o #logikarozowychpaskow
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Borsuczy27 to ja troche z innej beczki. Jestesmy sobie w Atenach a przed nami polska parka z tej samej polji czyli janusz i grazynka tylko tacy mlodsi. W ten nagle pada komentarz "z-----e miasto, same ruiny" smiechom nie bylo konca ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Borsuczy27:

...napisał Borsuczy27, po czym zaczął w pocie czoła wykopywać na główną znaleziska o niebywałym koszmarze kobiet w Europie, bo ktoś w na festiwalu Kolonii podobno jakąś za dupę złapał
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: Ale wiesz, że nawet gdyby ten gość zarabiał więcej niż mężowie jej koleżanek to ona znalazłaby inną rzecz aby się przyczepić. To taki gatunek człowieka co zawsze będzie widział, że u sąsiada trawa zieleńsza.
  • Odpowiedz
Do takich sytuacji dochodzi przez błąd zarówno meżczyzn jak i kobiet. Istotne jest zeby być z kobietą której podobasz sie / leci na Ciebie za sam wygląd. Trzeba ubierać się w związki gdzie oboje jestescie bardzo atrakcyjni fizycznie dla siebie nastepnie muszą być charaktery osób i to jacy są. Myslicie że jakby były te elementy po jednej i drugiej stronie to w zwiazku byly by takie sytuacje? Odpowiedz: Nie. Po prostu ludzie
  • Odpowiedz
ale czego ty mu współczujesz? Głupoty? Gdyby było na odwrót, że koleś zrzędzi na babę to baba odeszłaby następnego dnia. A wiesz dlaczego? Bo baba nie da się tak gnoić. Niestety, ale indoktrynacja od małego, że dziewczynki są lepsze, że trzeba zabiegać o nie, że są jak kwiat, że to, że tamto, że to ty masz o nie dbać, masz na nie pracować, utrzymywać robi swoje.


@przegrany_przegryw: Bardzo dużo w tym prawdy.. zarówno w związkach mogę wyciągnąć podobne wnioski, jak po znajomych itp jak wyglądają małżeństwa czy związki..
Kobieta zachowuje się dobrze tylko do czasu dopóki nie zdobędzie faceta, gdzie ma już pewnośc że ją kocha i jest jej. Wtedy najczęściej wszystko się zmienia. Ja byłem w bardzo toksycznym związku, i pod koniec miałem już dość jej zachowania w stosunku do mnie i zacząłem się stawiać oraz wymagać podstawowego szacunku, bo każdy ma swoję granicę ile może znosić czy pobłażać. 2 tyg później koniec. Przy okazji wyszło, że zdradzała mnie od 3 miesięcy.

Inny kompel ma żonę.. ona po nim jedzie przy mnie..ona rządzi w związku. Plus sytuacja, że jak ona nie pracowała to spoko, a jak zaczęła pracować i robiła tyle samo co jej mąż to miała do niego pretensje, ze to nie może być tak żeby kobieta pracowała tyle samo co facet, i że on
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: Najbardziej jednocześnie i boli ale i jednocześnie cieszy, że młody dzieciaczek widział że najważniejsze jest docenianie się tego co ma, bronił taty widząc że ten się zmartwił. Tak, dzieciaczek miał więcej RiGCz'u niż jego matula, różowica paskowa.
  • Odpowiedz
Okazało się ze chłop z--------a po 12 godzin dziennie 8 h na koparce na budowie a później ze znajomym robi ludziom remonty.


@Borsuczy27: to w sumie dziwne, ze chlopa nie stac na tajlandie. przeciez na koparce zarabia sie niezle, dzisiaj remonty to zyla zlota. moze gosc jest za tani i i nie ceni sie
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: właśnie to jest problem obecnego społeczeństwa, patrzy się tylko, że somsiad ma lepiej. 0 szacunku i docenienia swojej sytuacji, cały czas - Grażyna/Renata ma lepiej, bo xxx. K---a, tępa dzido, masz faceta, który z---------ł na Twoje z-----e zachcianki, żeby odpocząć, więc może ładnie podziękuj zamiast biadolić.

Ja p------ę, w-------m się z rana.
  • Odpowiedz