Wpis z mikrobloga

Moja mam chciała zrobić sobie nowy tatuaż, ale było jej szkoda kasy. No to stwierdziłam, że ma za chwilę urodziny to zrobię jej prezent. Właśnie jej powiedziałam, że jedziemy i ma się zbierać. Jest w takim szoku i tak się cieszy, że aż się popłakała. A na dodatek nie wie, że na miejscu czeka na nią wzór o którym gada od długiego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzymajcie kciuki, żeby mi mama na zawał ze szczęścia nie zeszła ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#tatuaze #czujedobrzeczlowiek
  • 117
  • Odpowiedz
Ale wy #!$%@? bóldupicie XDDD


@zapieponczek: nie mam i nie będę miał tatoo, ale czego ty się spodziewałaś po elitarnym portalu dla polskich elit intelektualnych intelektualistów
  • Odpowiedz
@zapieponczek: ale na powaznie nie chce Cie urazić po prostu mam chorobe skóry. I wiesz ile dalbym za normalną białą skóre? Kiedys duzo teraz jestem stary ale dla mnie to wcale fajne nie jest. Żal mi ślicznych oszpeconych dziewczyn. A to wszystko głupia moda. Wszystkiego dobrego życze.
  • Odpowiedz
@zapieponczek: Chciałem tylko żebys usłyszala druga strone medalu. Nie kazdy na to patrzy jak na zloto. Przepraszam za pierwszą wypowiedź. Była nie kulturalna i ponizej poziomu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter bo taki chciała :) znalazła sobie podobny wzór, na którym chciała się wzorować u tatuażysty. Jest nim zachwycona, jest lepszy niż się spodziewała. Chyba wystarczająco dobrze ją znam i wiem co jej się spodoba ;)
  • Odpowiedz