Wpis z mikrobloga

Niech Legia przejdzie ten Atromitos i trafi na Rangersów to będzie prawdziwa weryfikacja. Bo spuszczanie się nad 0:0 i że to jedyny polski klub w pucharach to kpina. Obejrzałem większość polskich meczów w pucharach i to jest tragedia i wstyd. Każdy mecz pokazywał jak totalnie słaba jest ta liga i jakie mamy śmieszne gwiazdy. #mecz
  • 8
@FatSniper: oglądałeś mecz?

To był pogrom, Grecy nawet nie pierdnęli, zabrakło skuteczności i bramkarz Greków miał swój dzień.
A Legia w końcu zagrała przyzwoicie porównując wczorajszy mecz do ostatnich spektakli w europie.

Nie pamiętasz jak przed spotkaniem każdy stawiał na Greków bo pokonali potężny DAC? pogromce Cracovii?
Ci Grecy wyglądali gorzej od tych Finów z Kuopio.
Pobierz
źródło: comment_LmGQXATZbblw7fDB2wQS81NRtKL2Sxbq.jpg
@technojezus oni ledwo przeszli DAC, który z kolei przeszedł fatalna Cracovię. To nie jest hegemon. Ja się spodziewałem takiego wyniku. W grze były plusy, ale nadal wyglądało to co najwyżej średnio. Tak jak mówiłem, w kolejnej rundzie będą Rangersi z Gerrardem na ławce i się przekonamy ile jest warta Nasza piłka. O ile Atromitos pozwoli sobie coś strzelić na wyjeździe i go przejdziemy