Wpis z mikrobloga

#sen #leki
Ja już nie moge śpię po 9h dziennie, ruszam się prawie codziennie siłka, piłka itp, jem zdrowo witaminki itp. i no k---a jak wstaje rano to płakać mi się chce chodzę jak naćpany nic mi się nie chce dopóki kawki nie wypiję to na 1h pomaga potem to samo. Badania na tarczyce były wszytko ok.

Jakie leki na razie bez recepty polecacie mireczki?
Melatoninka da radę sama czy jakieś "zioła" do tego jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Bo to jest k---a nienormalne żeby od 2 lat być niewyspanym cały czas.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muskel: 9h za dużo. Skróć do 7 + zainstaluj apkę Sleep As Android (tylko nie żałuj na płatną wersję).
Przez kilka dni apka uczy się Twojego snu, potem masz idealne budzenie.
  • Odpowiedz
@muskel: a jeśli chcesz już osiągnąć perfekcyjny poziom budzenia, to kup xioami mi banda i sparuj z apką powyżej.

Jedna żelazna zasada: nie ma włączania drzemek. Jak Cie apka albo opaska budzi, to chociażby skały srały musisz wstać i zacząć dzień. nawet jeśli teoretycznie mógłbyś jeszcze 30 min pospać bo masz czas.
  • Odpowiedz
@flito: mam mi banda 4 z śledzeniem snu(po to ją kupiłem hehe) + premium Sleep as Android.
Waha mi się od 1.30-3h głębokiego snu nie wiem od czego to zależy - ale zawsze zmęczony.

Wstaje zawsze od razu ale to jest masakra jakbym nie spał w nocy. Teraz to poszedłbym spać najchętniej.

Cukier w normie - no okaz zdrowia podobno jestem. Tylko kreatynina lekko za wysoka ale to przez białko, bo jadłem go
  • Odpowiedz
@flito: a jak śpię 7+ to jestem zombie czasem zdążyło mi spać po 10h xD - ale to jest już strata czasu. Minimum muszę te 8h bo inaczej zombie
  • Odpowiedz