Wpis z mikrobloga

Wiecie jak zacząć dobrze dzień?
Nie?
To siadajcie małe mirki coś wam opowiem co mi się przytrafiło...

Idąc do pracy, wstąpiłem do żabki w celu zakupienia dwóch bułek i tam czegoś ogólnie do #sniadanie .

Biorę otwieram drzwi do żabki, po zrobieniu pierwszego kroku, usłyszałem z radia piosenkę, i to nie byle jaką piosenkę xD jak ją usłyszałem to od razu banan na twarzy :D
Piosenka która leciała w tle była
"Ala nie wali mu pały, młody sam wiem normalnie" xD
Od razu wiedziałem że będą to dobre zakupy.
Ale to jeszcze nic!
Stojąc i pakujac bułki do torebki, na oku miałem taką fajną #milf, co przemykala między półkami w zgrabny sposób.... Aż do czasu, czasu kiedy wywinela koziołka na środku sklepu potykajac się o własne nogi xD w ręku miała kilka produktowych w tym jogurt który po upadku #!$%@? się na pół sklepu xD
Chciałem pomoc jej wstać ale pan budowlaniec z seta w ręku od razu się przy niej pojawił niczym książę na białym runaku xd

Myślicie że to koniec? Co wy xD

Ostatnia akcja #!$%@? się przy kasie xD #!$%@? wisienka na torcie xD
Przedemna w kolejce stał taki typowy korpo Szczurek, spieszyl się jak #!$%@?, ubrany w garniak . Płacąc za zakupy, strącil nogą, bo za blisko podszedł do kasy, taki ten plastikowy #!$%@? gdzie się wkłada ceny. Karyna za kasy mówi do niego aby to podniósł, bez prosznia czy mógłby Pan , od razu podnieś to! xD
#!$%@? chłop schylajac się po to tak #!$%@?ł w blat że sam diabeł musiał usłyszeć ten huk i dzwonil do Jezusa z pytaniami co się #!$%@? tam do góry xD tak #!$%@? że aż mnie głowa rozbolała. Podniósł łeb, mija pięć sekund i już czerwona plama na czole xD myślę że teraz ma guza wielkości pięści na czole xD

Wychodząc z żabki wiedziałem, że będzie to #!$%@? dobry dzień xD

To nie jest #pasta xD to #zycie

#heheszki #chwalesie #zabka #zakupy #dziendobry #pracbaza
  • 11