Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 232
,,Incele to właściwie wyłącznie młodzi mężczyźni. Z ręką na sercu przyznam, że kobiety też czasem nie uprawiają tyle seksu, ile by chciały, ale nie trzeba tłumaczyć, że nie łączymy się na forach w grupki i nie dyskutujemy o tym, jak podcinać facetom ścięgna, żeby nie mogli przed nami uciekać"
https://krytykapolityczna.pl/swiat/incele-kontratakuja/#mobile-site-navigation
#p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw
#rakcontent #rozowepaski #bekazpodludzi
Pobierz Shzavv - ,,Incele to właściwie wyłącznie młodzi mężczyźni. Z ręką na sercu przyznam, ...
źródło: comment_zevcmN9mBN5v2pnxaP6YeTIrM60PmZNl.jpg
  • 83
@Shzavv: > Głupie pomysły bandy internetowych frustratów to jedno, ale incele mają za sobą całą armię autorytetów z Jordanem Petersonem na czele. Skoro ten poważny, dyskutujący z Żiżkiem facet mówi, że jedynym sposobem zapobiegania incelskiej przemocy jest wymuszona monogamia, to coś w tym musi być?

xd tymczasem w realu sam Zizek jest monogamistą xd
@push3k-pro: Oczywiście że incele tworzą subkulturę, jak już wspomniałam w ramach swojej subkultury tworzą wzory zachowań, język, światopogląd i są w tym zdystansowani od kultury głównego nurtu. Nie każdy kto nie uprawia seksu a by chciał należy do subkultury inceli.

@Bartoszyce: Już wszystkie lecą się ruchać z kimś kto za świętą prawdę uważa że kobieta nie jest człowiekiem.
@Zgagulec:

Oczywiście że incele tworzą subkulturę, jak już wspomniałam w ramach swojej subkultury tworzą wzory zachowań, język, światopogląd i są w tym zdystansowani od kultury głównego nurtu. Nie każdy kto nie uprawia seksu a by chciał należy do subkultury inceli.

?

Już wszystkie lecą się ruchać z kimś kto za świętą prawdę uważa że kobieta nie jest człowiekiem.

Bullshit po raz drugi. Zebrałeś grupkę co bardziej fanatycznych redpillowców czy kogoś tam
@dingi_dong: Mogłabyś dać jakieś cytaty zachęcające do pracy nad sobą? Ja niestety nie jestem w stanie ich wyłapać. W wersji którą ja widze są tylko takie słowa jak: "...nie mają oporów przed stosowaniem przemocy. Dlaczego są bezkarni?". To znaczy, że jak mężczyzna nie jest w stanie zdobyć kobiety to do puchy go?
kobiety też czasem nie uprawiają tyle seksu, ile by chciały


osoby x nie mogą robić tyle y ile chcą
pewni ludzie nie mogą robić tyle pewnych rzeczy ile by chciały

no brawo tępa cipo, odkryłaś, że zasoby są ograniczone i większość ludzi nie dostaje tego czego chce ot tak tu i teraz bo to po prostu niemożliwe
@Zelber: @AtoMan: Jak to jest ze wszyscy mężczyźni którzy musieli od 18 rż utrzymywać się sami których znam nie są przegrywami? Jedyni możliwi incele jakich znam mieszkają z rodzicami i są na ich utrzymaniu? Hmmmmm
życie to nie tylko twoje #prokuratorboners anon świat nie jest taki jak na screenach z insta i tindera


@Naturmensch: znasz pojęcie maminsynka? a jakiś kobiecy odpowiednik? mamincórka? nie istnieje. No właśnie - to już wiele mówi o nastawieniu społeczeństwa wobec mężczyzn: facet ma mieć mieszkanie, dobrą prace, samochód itd, a jak nie ma to "lepiej żeby się nie pokazywał bo to wstyd i w ogóle niech ginie robak".
A w przypadku
@bylem_zielonko: pokazuje, ze lochy maja trudniej w zyciu, bo anon zostanie nazwany maminsynkiem/niedorajdą/prawiczkiem i bedzie to po prostu prawda, a loszka moze byc szara myszka i nie wychodzic z domu a i tak zjeby ktorym grzecznie odmówiła, kiedy zapytali o r00chanie, beda rozpowiadac plotki ze sie c00rwi i jest cichodajka tylko zgrywa cnotke niewydymke