Wpis z mikrobloga

Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpieczenia. Wrzucałem znalezisko na wykop.
Kupiłem następny, francuza żeby nie ukradli.
Ukradli #!$%@? felgi które kosztują szalone 800 pln sztuka NOWE. Zabezpieczenia, nic.
W tym kraju nie możesz mieć nic droższego bo ci ktoś #!$%@? lub #!$%@?.
Miałem kamerę z trybem parkingowym nagrywającą do 4 rano. Zobaczymy, ale policja i tak nic nie zrobi.
Sily nie mam już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #zalesie #motoryzacja #samochody #zlodzieje
WujekRada - Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpiec...

źródło: comment_YVX2PeSkkQAWzdRxW8UAE2AxTzm1RyjT.jpg

Pobierz
  • 410
  • Odpowiedz
U mnie temat podobna historia z kołpakami z focusa MK2. Nie pomyślałbym, że ktoś mi może jebnąć porysowane kołpaki (11lat miał wówczas samochód) praktycznie w centrum stolicy
  • Odpowiedz
@WujekRada: Mi z 20 letniej Astry II ukradli plastiki z lusterek rozwalając przy okazji wkłady. Jakiś czas przed tym poszły plastikowe zaślepki z miejsc na lewarek. Wartość pięć pensów, a ty się dziwisz że felgi rąbnęli gdzie jedna to wartość całego mojego opla... Ajajaj co za ludzie, co za kraj.
  • Odpowiedz
@WujekRada: to się nacieszyłeś niema to tamto. Mieszkasz w jakiejś przypałowej dzielnicy gdzie na blokowiska z autem za tyle cebulionów. Max do 25-30k i to i tak juz jako zamozny traktowany.
  • Odpowiedz
@WujekRada: jak robiłem wiele lat temu na sezonie w rowach to pewnego dnia stanęła pod ośrodkiem nowa S klasa. Jak następnego dnia o świcie szedłem otworzyć sklep to już był na cegłach... Niemiec się zdziwił
  • Odpowiedz
@WujekRada: Takie auto tylko garażować. Pare lat temu znajomek miał to samo, tydzień nacieszył się nowym autem za 10-20k, a na moje Tico nawet nie zwrócili uwagi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz