Wpis z mikrobloga

Prawaki, powiedzcie co Wam przeszkadza te LGBT? Ja mam ich kompletnie gdzieś, traktuję jak każdego obywatela. Tysiąc razy bardziej przeszkadzają mi pijani kierowcy, czy nawołujący do przemocy kibole i inny element. Gdybyście poświęcili 10% zwlaczaniu pijanych kierowców, tego co poświęcacie LGBT, to przynajmniej byście coś dobrego zrobili dla ogółu społeczeństwa. Serio Wam tak przeszkadza, że 2 typów się całuje czy wali w tyłek? Co Wam do tego? Żyj i pozwól innym żyć.

#4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli
  • 9
@smartfonik: lgbt jest dla prawackiego plebsu tym samym co dla lewackiego plebsu np kościół ,Rydzyk PiS itd. Czyli totalna pierdoła do ogłupiania i skłócenia ogółu. A knaga podatkowa ,urzędnicza itd każdego po równo rucha. I nic się z tym nie zrobię bo się ludzie sprzączaja o jakieś garstki skrajnych #!$%@?ów lub. Rzeczy które ich minimalnie dotyczą w porównaniu do np ustaw uchwalonych w ciągu ostatniego miesiąca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Togira_Ikonoka:

lgbt jest dla prawackiego plebsu tym samym co dla lewackiego plebsu np kościół ,Rydzyk


Zarówno Rydzyk jak i Kościół dostają od państwa pieniądze, które możnaby przeznaczyć np. na służbę zdrowia, więc nie porównuj tego do urojonego wroga prawaków jakim stało się lgbt.

Porównanie do PiS też nie ma sensu, bo to partia, która obecnie ma wpływ na cały kraj.
@tolerancyjny-lewarek: a ile dostają tych pieniędzy? Jak już znajdziesz kwotę podziel to przez 18 mln(liczba podatników w Polsce odliczam dzieci emerytów itd). Wyjdą grosze. Zrób jakieś zakupy. Zobacz na paragonie ile zabiera sam podatek VAT. Okej PiS ma wpływ na kraj. Tak jak miało to po ślad i inne partię. Każda robiła to samo dla obywatela. W istotnych kwestiach rzecz jasna czyli grabienie ich z tego co sami zarobią i zwiększanie