Wpis z mikrobloga

#aferamadonny #afera

Z racji, że osoby z dostępem do panelu moderacji wykop.pl znowu zakopały znalezisko unikają konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania wystosowałem do nich zapytanie poprzez kontakt. Oto jego treść do waszego wglądu

Dzień dobry,

Chciałem się odnieść do komentarza w czerwonej beleczce, bo widzę, że znowu się nie rozumiemy. Ja nie mówię o ogólnych banach za wrzucanie obrazka, który jak się dowiedzieliśmy jest zakazany na tym serwisie. To przyjąłem do wiadomości.


Znalezisko mówiło bezpośrednio o banie dla jednej osoby, dla @ZdenerwowanyBialorusin

Wszyskie jego wpisy zostały usunięte, wszystkie jego komentarze na mirko również. Z taką praktyką nie spotyka się raczej zbyt dużo osób. A co zrobił Białorusin? Nikt tego nie wie, bo jego wymoderowane są puste, w jego kontakcie widnieje przypowieść o trollach. Zero konkretów i to jest tu problemem, a to zdajecie się unikać.

Taka sama sytuacja jak u @Kroomki. Obaj są winni i już. Dowodów wam nie pokażemy, dodatkowo wszystko co stworzyliście usuniemy, bo kto nam zabroni.

Nie bronię przeróbek, nie bronię osób wrzucających zdjęcia, których nie powinni wrzucać. Bronię osób, które nie mają jak się bronić i są uważane przez was za złoczyńców i w perfidny osób są wyciszane.

Tak to wygląda z naszej perspektywy. Dajcie nam dowody to zamilkniemy na wieki. Proste.


I proszę nie piszcie kolejnych słodkich ogólników, bo jest ich już przesada.

"Bana otrzymały jedynie te osoby, które trollowały, manipulowały informacjami i floodowały" - to nic nie mówi w przypadku Białorusina jak i w przypadku Kroomki.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że w końcu zobaczymy co złego konkretnie uczynili wyżej wymienieni użytkownicy.

PS. Za koterskiego zaczęliście banować dopiero jak zaczęto o tym głośno mówić niedawno, wcześniej wszystkie moje zgłoszenia na temat koterskiego były odrzucane, więc proszę się nie posługiwać tym jako przykładem, bo jest bez sensu.

PS2. "W przypadku wiarygodnej informacji o tym, że zdjęcie/wizerunek/dane osobowe/poufne informacje zostały udostępnione bez zgody ich właściciela, autor udostępnionej treści musi liczyć się z blokadą konta. To standardowa procedura." Nie ma wiarygodnej informacji, że Kroomka coś udostępnił - chyba że macie dowód, to proszę go udostępnić do @Kroomka i będziemy milczeć.

Standardową procedurą jest blokowanie konta. Usuwanie całej treści do standardów już nie należy - ale to tylko moje zdanie.

Jeszcze raz pozdrawiam


Czekamy na Konkrety a nie kolejne ogólniki. Pozdrawiam was śledzących to co się dzieje.
Queltas - #aferamadonny #afera

Z racji, że osoby z dostępem do panelu moderacji wy...

źródło: comment_dOaIgxPOKLqTzdg0LPWaYyHYnQZu4siZ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Queltas z tego co z nim pisałam to konto, które jest rzekomo jego multi nie jest jego ¯_(ツ)_/¯ muszę go bardziej podpytać. Pisał mi, że jest wpieniony, że inni zebrali laury, a o nim nikt nawet nie pamięta ( ͡° ʖ̯ ͡°) pisał też, że sam mógł zrobić fotoszopke to chociaż by za coś dostał tego bana
  • Odpowiedz
@Blaskun: Oczywiście, że nie. Czekam na odpowiedź z kontaktu. Kroomka dostał ogólniki na kontakt, mnie zbyli tym, że będą wyjaśniać to z kroomką. Teraz napisałem nowe i im wytłuściłem czego oczekujemy.
  • Odpowiedz
@Blaskun: brak konkretów w odniesieniu do tej sytuacji, za każdym razem gdy próbowaliśmy się dowiedzieć to to wrzucane było do jednego worka z osobami które udostępniały obrazek i ignorowane. Tak samo postępowanie w sprawie bana. Było przeprowadzane grupowo i wszyscy wtedy zbanowani dostawali te same informacje.

W poniedziałek kromka, czyli ten od perma za myslozbrodnię dostał wiadomości że warunkowo ściągają perma, ale zostaje na miesiąc, treści nie będą przywrócone i że
  • Odpowiedz
Pozwolę sobie zawołać aferową, żeby pokazać Mirasom, że jeszcze wszystko trwa i moderacja próbuje nieudolnie tuszować najważniejsze problemy tej afery
  • Odpowiedz
@oenir:

zarzucenie jakiejkolwiek aktywności.


I do tego najprawdopodobniej dojdzie od strony naszej grupy, jeszcze próbujemy coś wyjaśnić, ale pewnie się skończy tak jak zwykle.

No chyba, że ktoś kiedyś nie wytrzyma i będzie próbować wytoczyć większe działa, już pozaportalowe.
  • Odpowiedz