Wpis z mikrobloga

Zagłosuję na każdą partię niezależnie od ich poglądów która zniesie finansowanie patologii z moich podatków. Normalni ludzie mają w dupie czy dostaną 500zł na dziecko, ot dodatkowy fajny bonus ale nie uzależniają od tego chęci posiadania potomka, będą mieć dziecko bo ich na to stać i tego chcą a nie dla jałmużny, więcej urlopu czy ulga w podatkach byłaby większą motywacją dla normalnych, pracujących obywateli. Z kolei patologia mnoży się na potęgę, wręcz urządzają sobie zawody kto więcej wyciągnie z socjalu a za kilkanaście lat będziemy mieć tysiące rozgoryczonych życiem sebixów z FAS-em chętnych pociąć każdego kto ma choć pięć złotych w portfelu
#500plus #patologiazewsi #bekazpisu
C.....y - Zagłosuję na każdą partię niezależnie od ich poglądów która zniesie finanso...

źródło: comment_341Tw3X3468acq3hYMcZeQw8XV4Nx10M.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@diogene Nawet nie wiesz co oni potrafią. Ja po 8 latach rudego to wiem, ze u nich wszystko jest możliwe. Jeszcze bedziesz musiał dopłacić heh. Mi w tym momencie wsio ryba heh.
  • Odpowiedz
@Myslim: może na ośmiorniczki wydadzą? A nie czekaj, za rządów pis ośmiorniczki są tańsze niż masło ...

Dajesz po prostu idiotyczny argument "bynajmniej na dzieci dajo" z ukrytym przekazem "a inni to bioro dla siebie!" ale konkretów brak, a autostrady niby są ale i tak się nie liczy bo koparki
  • Odpowiedz
@ChcePascLamy: to jest zajebiste. Mówić o wartościach, rodzinie i stworzyć program, ktory zachęci tylko nieodpowiedzialnych debili. Kto normalny i odpowiedzialny, chcący zapewnic dziecku odpowiedni poziom życia decyduje się na dziecko przez 500 zł?
  • Odpowiedz
to jest zajebiste. Mówić o wartościach, rodzinie i stworzyć program, ktory zachęci tylko nieodpowiedzialnych debili. Kto normalny i odpowiedzialny, chcący zapewnic dziecku odpowiedni poziom życia decyduje się na dziecko przez 500 zł?


@szybki_zuk: święte słowa, z zachęcania ludzi nieroztropnych do rozmnażania się nic dobrego nie wyjdzie a każdy kto choć trochę ma oleju w głowie nie zaplanuje sobie dziecka żyjąc nadzieją że "Państwo" mu pomoże
  • Odpowiedz
@WiktorekS:

statystki pokazuja ze Polki na emigracji, zyjace w krajach o wiekszej minimalnej placy i wyzszym socjalu - chetniej deyduja sie na dzieci. Co pozwala wyciagnac wniosek, ze rozchodzi sie o kwestie finansowe

Dlatego biedująca Afryka wymiera. A nie, zaraz... Przytaczasz znany MIT. Niewielkie odchylenia w dzietności wynikają tylko z demografii (emigracja młodych płodnych Julek - znaczy Polek). Mam nadzieję, że to tylko ignorancja, a nie #60groszyzawpis
  • Odpowiedz
  • 1
@ChcePascLamy normalny człowiek to nawet nie aplikuje o 500 plus. Mam na myśli taka rodzinę która nie zarabia podstawy i ma jedno dziecko. No i oczywiście wolna od nałogów :)
  • Odpowiedz
@ChcePascLamy: W tej chwili nie ma odwrotu. Żadna partia nie zniesie wszelkiego socjalu, bo to polityczne samobójstwo. Ja byłbym w stanie zagłosować na PO, gdyby wprowadzili ulgi dla pracujących, a nierobom pokazali środkowy palec. Ba byłbym w stanie zagłosować nawet na PSL albo SLD, gdyby to obiecali.

Tak niestety nie będzie, bo system musi zwyczajnie #!$%@?ąć, bez tego się ludzie nie otrząsną.
  • Odpowiedz
zniesienie 500+ nie uderzy tylko w patologie, ale rowniez w pracujacych obywateli, korzy bez tego swiadczenia mogli by sobie nie poradzic.


@WiktorekS: Wystarczy, żeby 500 plus wliczało się do dochodu podczas pobierania innych świadczeń socjalnych. A nie, że bierzesz masę zasiłków plus jeszcze 500 ekstra się trafiło
  • Odpowiedz
normalny człowiek to nawet nie aplikuje o 500 plus. Mam na myśli taka rodzinę która nie zarabia podstawy i ma jedno dziecko. No i oczywiście wolna od nałogów :)


@Horwi: A dlaczego ma nie aplikować? Mały zwrot z podatków, czemu nie.
  • Odpowiedz
Bez kitu. Zagłosuje nawet na PO jak powiedzą, że koniec z 500+. Przecież dźwięk pękających dup byłoby słychać na księżycu :D


@KrakenFromKrakenowo: przecież te matoly z PO ostatnio coś gadały, że będą DOPLACAC pracownikom, którzy zarabiają poniżej średniej krajowej, czaisz? (_ ) oni uważają, że nie jest totalnym debilizmem żeby państwo ludziom płaciło zamiast januszexow i oni nie dostrzegają jak to wpłynie na rynek pracy
  • Odpowiedz