Wpis z mikrobloga

Zagłosuję na każdą partię niezależnie od ich poglądów która zniesie finansowanie patologii z moich podatków. Normalni ludzie mają w dupie czy dostaną 500zł na dziecko, ot dodatkowy fajny bonus ale nie uzależniają od tego chęci posiadania potomka, będą mieć dziecko bo ich na to stać i tego chcą a nie dla jałmużny, więcej urlopu czy ulga w podatkach byłaby większą motywacją dla normalnych, pracujących obywateli. Z kolei patologia mnoży się na potęgę, wręcz urządzają sobie zawody kto więcej wyciągnie z socjalu a za kilkanaście lat będziemy mieć tysiące rozgoryczonych życiem sebixów z FAS-em chętnych pociąć każdego kto ma choć pięć złotych w portfelu
#500plus #patologiazewsi #bekazpisu
C.....y - Zagłosuję na każdą partię niezależnie od ich poglądów która zniesie finanso...

źródło: comment_341Tw3X3468acq3hYMcZeQw8XV4Nx10M.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myslim: no ja też nie wiem, myślałem że ty wiesz. Bo takie niedopowiedzenie jest słabe. Swoją drogą to ja ostatnio dużo jeżdżę po autostradach, więc ktoś je wybudował nie?

Czy zostaną w kieszeni no chyba tak, bo podatki były mniejsze, do tego nie było JPK i podobnych durnych pomysłow.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: i to jest właśnie złe bo zachęca margines społeczny do "produkowania" dzieci w celach zarobkowych, powoduje to krzywdę dla tych dzieci i krzywdę społeczną bo ludzie uczciwie zarabiający utrzymują nierobów i degeneratów którzy dodatkowo jeszcze się rozmnażają
  • Odpowiedz
@ChcePascLamy: znalazlem tylko dane wg ktorych 80% pobierajacych swiadczenie 500+ pracuje. Dane sa z okresu kiedy 500+ bylo tylko od drugiego dziecka, na pierwsze tylko przy niskich dochodach. Mozna wiec smialo zalozyc ze dzis jest to ta sama liczba pracujacych, albo wieksza. Skoro nie trzeba juz ukrywac dochodow zeby dostac 500+ na 1 dziecko.

Raz zaglosowalem na PiS, dokladnie na Dude w II turze wyborow prezydenckich. Nigdy wczesniej/pozniej. I prawdoposobnie
  • Odpowiedz
@ChcePascLamy: przeczytalem wpis i nie zmieniam zdania. Lyknales fejka jak pelikan i masz marzenia z d--y

Przez najblizsze 5-10 lat nie bedzie partii ktora cofnie 500+, no chyba zrobi to sam PiS, a Twoj wpis jest tym samym, co robi patologia ktora glosuje tylko dla 500+

Dajecie sie przekupic tym samym sreberkiem, oni bo chca brac, a ty bo nie chcesz zeby brali
  • Odpowiedz
Co jednak nie zmienia sytuacji, ze duza czesc moich znajomych, czy rodziny - nie miala tyle szczescia w zyciu co ja. A dzieki swiadczeniu moze sobie pozwolic na zalozenie rodziny. I nie sa zadna patologia


@WiktorekS: oczywiście że nie jest i cały czas to powtarzam, jeśli komuś nie idzie a próbuje to spoko, możemy wyrównać szanse przecież da się w większości wyselekcjonować te jednostki które nie rokują na to by
  • Odpowiedz
Przez najblizsze 5-10 lat nie bedzie partii ktora cofnie 500+


@zabiligoiuciekl: to nie pójdę do wyborów - proste, niczego nie łyknąłem, wszystko co napisałem pochodzi z moich własnych doświadczeń i obserwacji a Ty skupiłeś się na obrazku który miał przyciągnąć wzrok większej liczby czytających, by więcej osób zechciało się wypowiedzieć o tym jak wydawane są nasze pieniądze
  • Odpowiedz
  • 0
@diogene Tak autostrady zostaly "wybudowane" pod EURO. Byle jak na szybko remonty caly czas. Byle jak byle byly. Nigdy nie zapomne tego tańca koparek na uroczystym otwarciu pierwszego odcinka heh. Nie nie zostana Ci w kieszeni. Zlikwiduja 500+ i te pieniadze sie rozmyja h-j wie gdzie, a Ty dalej będziesz placil tylko nie wiadomo na co. Kto podnosl podatki to wiemy wszyscy. Bylem wyborcą PO ale to co oni o----------i to
  • Odpowiedz