Wpis z mikrobloga

Zagłosuję na każdą partię niezależnie od ich poglądów która zniesie finansowanie patologii z moich podatków. Normalni ludzie mają w dupie czy dostaną 500zł na dziecko, ot dodatkowy fajny bonus ale nie uzależniają od tego chęci posiadania potomka, będą mieć dziecko bo ich na to stać i tego chcą a nie dla jałmużny, więcej urlopu czy ulga w podatkach byłaby większą motywacją dla normalnych, pracujących obywateli. Z kolei patologia mnoży się na potęgę, wręcz urządzają sobie zawody kto więcej wyciągnie z socjalu a za kilkanaście lat będziemy mieć tysiące rozgoryczonych życiem sebixów z FAS-em chętnych pociąć każdego kto ma choć pięć złotych w portfelu
#500plus #patologiazewsi #bekazpisu
C.....y - Zagłosuję na każdą partię niezależnie od ich poglądów która zniesie finanso...

źródło: comment_341Tw3X3468acq3hYMcZeQw8XV4Nx10M.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OzaweNakashi na pewno na tych emerytów będzie robić banda nieudaczników albo sebixów bo takie dzieci wychowuje biedota. A poza tym to i tak biedota będzie wolała wyjechać czyścić kible do Niemca, bo tam bedzie takie zapotrzebowanie. I o emeryturze takiej, żeby się moc utrzymać to każdy może zapomnieć, więc lepiej by było więcej zarabiać niż dawać nieudacznikom z gówniakami.
  • Odpowiedz
@KrakenFromKrakenowo: Wiesz, że ja #!$%@? już mam dosyć, brak jakiejkolwiek opcji do wyboru. PO vs PIS ja #!$%@?, Biedronia nawet pod uwagę nie biorę. Ale chyba jednak pójdę głosować za PO bo też chcę żeby to 500 poszło w #!$%@?.
I żeby nie być obłudnym, uważałem że 500 w poprzedniej formie nie było jakimś złem, to co jest teraz co oni #!$%@?ą i jak promują patusów to jest przesada
  • Odpowiedz