Wpis z mikrobloga

@majkelwykopowicz: wszyscy ludzie co osiągają ponadprzecietne wyniki wstają ze słońcem.
Będę robił różne rzeczy, przez nagrywanie i montaż moich filmów po siłownię. Będę również pracował nad innymi projektami, bo uważam, że rano (kiedy wszyscy śpią) przez 30 minut będę mógł się lepiej skupić niż przez godzinę po południu
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: jeśli faktycznie zamierzasz spożytkować ten czas pożytecznie to bardzo ok sprawa, zastanów się jednak, czy 5:00 to nie jest zbyt skrajnie wcześnie godzina jak na rozpoczęcie takiego wyzwania i czy nie lepiej byłoby zacząć od nawet tej siódmej rano i stopniowo wstawać wcześniej, wydaje mi się że tak byłoby znacznie łatwiej wytrwać w postanowieniu i byłoby to lepsze dla organizmu. tak czy owak, czekam na podsumowanie i wytrwałości
  • Odpowiedz
@majkelwykopowicz dokładnie jak piszesz. Mireczku przechodz na 5:00 etapami bo zmieniać z dnia na dzień jest po prostu niezdrowo i będziesz się męczyć w ciągu dnia. Powodzenia, ja od 5 lat wstaje wcześnie, polecam 8)
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: ja otatnio zasnąłem przypadkowo jakoś po 20 i obudziłem się o 4;40, w sumie na dobre mi to wyszło bo produktywnie wykorzystałem ten dzień, ale wstawać tak codziennie było by chyba cieżko, bo wypada się położyć max o 22 a nie zawszs jest taka możliwość
  • Odpowiedz