Wpis z mikrobloga

@97przemo97: powiem tak, mi osobiście najbardziej pomogło zredukowanie czasu który poświęcam na ustawianie się do liftu(top down setup), ale takie działanie nie może być kosztem utraty "techniki", poza tym to teoretycznie powinny pomóc pauzy odrazu po oderwaniu(ale niektórzy uważają że wymogi regeneracyjne po takiej zabawie akurat przy klasyku nie są warte implementacji tego ćwiczenia) lub ciągi z deficytu(ale tu wchodzi kwestia tego, czy utrzymasz dobrą pozycję, dlatego deficyt raczej nie powinien
  • Odpowiedz
@97przemo97:
wzmocnić nogi, wzmocnić brzuch. Skrócić set up i wrzucić może jakąś pracę dynamic effort, nauczyć się wytwarzać moc szybciej (byle startować tym czym trzeba a nie szarpnięciem pleców).
Z akcesoriów to pauzy, 1 i 1/2 dl, snatch dl, pin squaty, front squaty, łańcuchy. Ciężko powiedzieć co konkretnie u Ciebie się sprawdzi. Mam ten sam problem, najbardziej pomogło i wciąż pomaga pin squat, z tym że ciągnę głównie sumo.

Ostatnio od
  • Odpowiedz
Jak wzmacniać oderwanie sztangi od ziemi przy martwym?


@97przemo97: Wzmocnij brzuch, oraz leg drive. Brzuch wiadomo, a leg drive poprzez deficyt wysokość 5-10cm, ale robić go w taki sposób że robisz jakby przysiad i wstajesz ze sztangą, a nie że trzymasz prosto nogi tylko się bardziej schylasz do sztangi, mam nadzieje że rozumiesz o co chodzi.

Kolejna bardzo ważna rzecz to podejście do boju, psychika. Musisz zacząć wkładać 100% siebie w
  • Odpowiedz