Wpis z mikrobloga

To absolutny rekord! Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z siedzibą w Zielonej Górze zebrało w trakcie Pol’and’Rock Festival ponad 630 litrów krwi. Zbiórka krwi jeszcze trwa.

Wakacje to najtrudniejszy okres w roku dla stacji krwiodawstwa w całej Polsce. Krew zebrana podczas 4 dni na Pol’and’Rock Festival unormuje tę sytuację. W pierwszej kolejności zasili lubuskie i wielkopolskie szpital

https://www.wzielonej.pl/informacje/polandrock/630-litrow-krwi-zebranych-na-polandrock-festival-bedzie-jeszcze-wiecej/

#polska #neuropa #bekazprawakow #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_sOJbI4Gjd7vh76wUjjl3Udnmae7UEDKp.jpg
  • 128
@fasttaker: @MirekWyznajeAnonimowo: @Thon:

w stacjonarnym na saskiej w warszawie droga krwiodawcy wygląda tak
rejestracja oraz wypełnienie ankiety
wizyta w pokoju 129 - pobór małej próbki krwi z ręki niedocelowej - tam sprawdzają podstawowy pakiet. nie wiem co tam jest, ale następnym razem mogę przynieść. wiem że są leukocyty (białe krwinki) bo mnie kiedyś odrzucili bo miałem za mało.
wizyta u lekarza - ciśnienie, wywiad (czy ankieta się zgadza, czy
@fasttaker: Jurij Ovsienko za pieniądze z WOŚP wynajmuje blaszany garaż obok wysypiska śmieci, gdzie oprócz wzbogacania uranu zajmuje się również ekstrakcją wirusa HIV i Prątka Homoseksualizmu z krwi zebranej na Woodstoku. Towary idą na wschód przez Ukrainę, Rosję, a potem przez Kaukaz na całą Azję. Zarobione pieniądze przeznaczone są na badania nad wskrzeszeniem Adolfa Hitlera. Już niewiele brakuje.
@moria: Ale wiesz, że takie deklaracje, tak jak te żeby nie ratować przy pomocy sprzętu z serduszkiem działają tylko w mokrych snach lewackich wykopków i mają identyczną moc prawną co konwencja berneńska albo zaklęcie 5P13RD4L4J-5L3D21U?