Wpis z mikrobloga

Panowie, kolejny #protip w kategorii #survivalmatrymonialny

Żyjemy w czasach gdy te rzekomo odpowiedzialne #rozowepaski, zamiast rozwiązywać swoje problemy jak człowiek, obwiniają o całe nieszczęście mężczyzn.

Często będziecie słyszeć że faceci myślą tylko o jednym, że są wyprani z emocji.

2 Kłamstwa w jednym zdaniu.

1 . Myśli tylko o seksie ...
To prawda, faceci bardzo dużo myślą "o jednym", bo nie traktują swojej natury i swojego instynktu jako sposób na to by żerować na innych, tylko postępują zgodnie z nim. Prawda jest taka że to myślenie "o jednym", w znacznym stopniu sprawia ze chcemy się rozwijać i podnosić swoją wartość i skuteczność na różnych polach.

Nie dajcie sobie wmówić że jest coś złego w tym że chcecie duże ilości seksu, złe jest bezmyślne ruchanie czego popadnie, samo głębokie pragnienie nie jest czymś czego trzeba się wstydzić.

2 . Nie ma żadnych emocji ...
To to już rasowe robienie #!$%@? z logiki. Pragnienie i żądza to też emocje. Ale nie w tym rzecz. Jaka jest najczęściej stosowana przez kobiety broń ? szantaż emocjonalny. Gdyby faceci byli wyprani z emocji, nie działało by to na nich a co za tym nie było tak popularne i dopracowane do perfekcji przez kobiety.

nawet fakt że wielu z was mówiących o sobie #przegryw, chowa wszystkie inne emocje pod przykrywką wqrwu i/lub #!$%@? na wszystko, świadczy o tym że te emocje tam są ... nie dajcie babom robić #!$%@? z logiki, nazywajcie rzeczy po imieniu #savelogic

ps1. #logikarozowychpaskow to coś z czego trzeba wyleczyć ten świat, #nofuckday dla każdej #p0lka
ps2. Szukajcie i inwestujcie czas w kobiety, gdzieś tam jeszcze jest resztka tych normalnych ...
Pobierz GreenHood16794 - Panowie, kolejny #protip w kategorii #survivalmatrymonialny

Żyjem...
źródło: comment_JagV3q5Ym6ouvcUH1Xo8QxPB5AX4q1RW.jpg
  • 24
@GreenHood16794: Sam jestem niedawno po zerwaniu. Ujawniła się jej natura, którą spodziewałem się ujrzeć po paru miesiącach związku i braku zapewnienia o ślubie i bombelkach.

Przez takie zachowanie różowych, że chcą ślubu/dziecko bo koleżanki też majo i one nie chcą być gorsze chyba sobie kupię sexrobota.

Dodam, że nie jestem typem co miał 1-2 kobiety w życiu. Po prostu obrzydło mi już szukanie kobiet. Te gównogierki, te maskowanie się, ta pozerka,
@MWittmann: zaiste

Chciałabym by mężczyzni tego we mnie szukali
A jak na złość trafiam na takich, co chcą seksu albo bombelków w przyszłości.

Jak już trafię na ogarniętego o twoich poglądach - wali mi tekstem "ale ja sie sparzyłem i wolę być sam"

Nosz kuuuu (°°

Trafi taki na tępa dzidę - hej chce związku!
Trafi taki na laskę której szukał
@BloodyMassacre26
Wypraszam sobie, sam bym wolał związek z normalną dziewczyną, zdrową emocjonalnie i fizycznie, z którą się po prostu przyjemnie żyje, bez żadnych prób ustawiania mnie itd.
Nie ma żadnej gwarancji, że dobroć i fajnosc tych dziewczyn jest szczera.
@BloodyMassacre26: #!$%@? trzy po trzy.

#!$%@?ę i szmatę to można złoić gdzie tu szansa na poparzenie ?

A jeżeli facet już się sparzył to znaczy że zdążył się zaangażować, a takowa okazała się #!$%@?ą i szmatą po czasie, do tego czasu się maskowała i kłamała.

Więc podziękuj koleżankom że uczą facetów nieufności i zniechęcają ich do kobiet.

A te dobre normalne #rozowepaski , mogły by też coś z tym zrobić, jebnąć
@BloodyMassacre26: @teoria-wielkiego-przegrywu: Tak się wam wetnę w rozmowę i powiem tylko tyle, że pewności nie ma nigdy, dlatego wymagane jest zaufanie, a zaufanie buduje się staraniem (bezinteresownym a nie obliczonym na efekt) dla drugiej osoby. Jeżeli w tych staraniach jest równowaga, to warto iść dalej, jeżeli ktoś zaczyna na tym jechać że druga strona się stara (obojętnie facet czy kobieta) wtedy znak że dalej iść nie warto.
@GreenHood16794:

Tak tak

Sama Jestem sparzona ale nie zamykam się na ludzi mimo to uważam że dwoje ludzi powinno do siebie ciągnąć a nie że ja muszę do księcia z pierwszym krokiem wyjść bo on się sparzył idiotkami i pierwszy do nich wyszedł a teraz ma gdzieś inne normalne dziewczyny i liczy że to teraz one będą do niego zarywać.

Taka męska księżniczka

"Sparzyłem się #!$%@?ą i mi się należy, a
@BloodyMassacre26: Ja cię rozumiem. I moim zdaniem nikt normalny, a w szczególności sparzony facet czy kobieta nie powinna podbijać do takiej osoby jaką opisujesz.

Jeżeli ktoś księciuje/księżniczkuje i uważa że mu się należy, to jedyne co mu się należy to strzał w pysk na powrót do rzeczywistości. Za użycie słowa "należy mi się" powinna być #!$%@? grzywna.

Jeżeli ktoś ci krze o siebie zabiegać niech #!$%@?. Wiadomo że każdy chce by
co to znaczy obliczony na efekt?


@BloodyMassacre26: really ? chcę zbudować zaufanie więc staram się tylko tyle ile muszę by uzyskać efekt, nie robię tego bo tak czuje i chce, tylko dlatego że wyliczyłem ile tego "starania" potrzeba by stworzyć wrażenie i uzyskać efekt
@GreenHood16794:

Osoby po przejściach po prostu zmieniają się w kogoś kim nie są
Przy pierwszym Poznaniu są ok a potem zaczyna im odwalać

Np ich ex się puszczala to są tak nieufni że gdybym wyszła z koleżanką na piwo to by mnie pewnie ząmknal w piwnicy

Mojego ex każda zostawiała dla innego

Ja byłam do końca ale to on odszedł

Nie wiem czy wolał zakończyc to pierwszy zanim ją sobie kogoś
@BloodyMassacre26: Jakoś mnie to nie dziwi. Takie czasy, wszyscy chcą wszystko szybko i łatwo, wszystko da się kupić, albo przynajmniej tego iluzje.

Ja jestem lvl39, mnie uczono że każda rzecz jest warta tyle ile wysiłek w to włożony, i szanujesz to na tyle na ile musiałeś się o to starać. Łatwo przyszło łatwo pójdzie.

Nie da się być w dobrym związku z kimś kto nie jest twoim przyjacielem, da się iść
@BloodyMassacre26: Widzisz, to moim zdaniem też nie jest aż tak proste.

Przede wszystkim trzeba mieć świadomość czym się różni seks od #!$%@?.

#!$%@?, to sprawianie SOBIE przyjemności przy użycia ciała kogoś innego, kto to jest, jaki jest nie ma znaczenia

sex, to DAWANIE przyjemności tej drugiej osobie, a o to ciężko jeżeli jest to ktoś obcy i zupełnie bez znaczenia

W #!$%@? zazwyczaj satysfakcje ma tylko jebiący, a #!$%@?