Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 197
@Spurdolina: 1) @SzubiDubiDu wrzuca na Mirko przerobiony kadr z serialu Allo Allo (pic related), na którym znajdują się twarze Michała i Ani.
2) Obrazek zostaje zdjęty, żadne decyzje nie zostają jeszcze podjęte
3) @Kroomka w komentarzu do wpisu napisał, cytat:

zdążyłem zapisać wersję SzubiDubiDu jakby modek znowu zdjął, jakby co PW (
  • Odpowiedz
@Simple-Man: @efem: Ludzie, zejdźcie na ziemie. Takie afery produkują te same #!$%@?, co wykopują fake newsy na główną i obniżają merytoryczną wartość tego serwisu.

Jak można być tak zrytym, żeby przyjść na czyjeś podwórko (rejestracja na wykop.pl) i próbować upokorzyć gospodarza - a gdy ten Cię wywali, kręcić gównoburze jaki to niesprawiedliwy serwis.
Jesteście tak wielkimi brainletami, że nawet żaden z tych memów nie jest obecnie w stanie
  • Odpowiedz
@Trusiak: Eh, tutaj chodzi raczej o to, że Kromka został ukarany nie za wrzucenie obrazka (który fakt, był nieco obraźliwy), ale za same jego posiadanie. Po drodze okazało się, że moderacja to hipokryci, którzy wybiórczo wybierają sobie osoby do zbanowania - patrz oskarżenia o flood.
  • Odpowiedz
@Trusiak sami z siebie zrobili memy, przeróbki ich gęb to jest zwykła konsekwencja bycia atenchuszami, a niekonsekwecją jest dawanie za to banów

jakoś nie widziałem, żeby taki zuckeberg na facebooku banował użytkowników za przeróbki swojej mordy ¯_(ツ)_/¯
no ale jaki kram taki pan XD
  • Odpowiedz
@Simple-Man: Tak się kończy każda rewolucja na wykopie. Najwięcej na tym zyskują jakieś gówno portale, które piszą artykuły na temat tych niby rewolucji, żeby nabić wyświetlenia a wykopki wykopują takie materiały na główną jak głupi.
  • Odpowiedz
@KrzemowyDuch: Ale po co coś takiego robić? Po co tak prowokować i wstawiać twarze ludzi, którzy sobie tego nie życzą? Że te zdjęcia są publiczne? I co z tego? To, że są publiczne w jednym miejscu, nie znaczy, że powinny być w innym. Byłbyś taki zadowolony gdybym wszedł ci na Facebooka, ściągnął Twoje zdjęcia, a potem spamował przeróbkami na fanpage'u firmy w której pracujesz?

(Wiem, że nie do Ciebie to
  • Odpowiedz