Wpis z mikrobloga

O 20:30 na kanale na yt u Madzi pojawi sie pierwszy vlog z powrotu do domu BB jakby ktoś był zainteresowany :D
#bigbrother
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@Jasmonowayy poza tym w każdym wywiadzie mówi że Olo jest " milszy na zewnątrz " tak, jakby w programie był niewiadomo jakim chamem XD wiadomo, popełniał błędy jak każdy i czasem powiedział coś niemiłego, ale w przeciwieństwie do Kutasza zawsze potrafił się przyznać do błędu i przeprosić.. potrafi być wobec siebie krytyczny i wie, kiedy robi coś źle a Kutasz? Bezkrytyczny wobec siebie, narcystyczny, myśli że jest najlepszy na świecie i
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Madzia medialnie sprawdzi się w programach gdzie managment i mama nie mogą ingerować. Dlatego życzę jej udziału w Ameryka/Azja Express, bo w produkcję tego formatu, ze wzgkedu na przymusową izolację uczestników, nie będą mogli ingerować i ona będąc na innej półkuli będzie też swobodniejsza.
  • Odpowiedz
  • 7
@el_waryato no tak, ale nie powinno być tak, żeby ona dopiero na drugim końcu świata zdala od rodziny i znajomych mogła czuć się swobodnie ;) coś tutaj jest bardzo nie haloo, jeszcze trochę i ona żadnej decyzji nie bedzie mogła podjąć samodzielnie bo jej będą mówić nawet jak sie ma ubierać, gdzie i z kim się spotykać a wszystko po to, żeby oni czuli się dobrze i mogli nią bez problemu
  • Odpowiedz
@Deacon89: a ja się zastanawiam dlaczego z Aldony zrezygnował Olek, przecież na pewno byłoby mu łatwiej z jej pomocą szczególnie na początku. Madzia ma teraz od tego swoich przyjaciół, którzy na pewno nie zamierzają pomagać jemu. Prawdą jest, że na tym romansie zyskali w programie oboje, a profity z tego zgarnie teraz tylko ona
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Ale czym ona może kogokolwiek zaskoczyć? Jest nudna, monotonna, niczego sobą nie prezentuje. Żeby chociaż miała kutasa, to jeszcze byłaby szansa na medialny szum XD A tak? Nuda, proszę pana, nuda. Czekam na nową edycję, ludzików z poprzedniej usuwam do kosza :D
  • Odpowiedz
@Bb_2019: Madzia se jeździ nad morze a Oleh siedzi w tym czasie i selfiaki strzela pytając ludzi czy chodzą na siłownię,myślał że będzie łatwo, tymczasem robi się coraz trudniej, widać że szuka ludzi co by chodzili do tej jego siłowni,miał robić za osobistego trenera czy jak to się teraz tam to nazywa
  • Odpowiedz
  • 2
@Bb_2019 może Madzia mu powiedziała że spoko luzik, jej przyjaciele pomogą tez jemu i wypromują ich oboje skoro Magdzie na nim zalezy a tu lipa, promują to, co im zdaniem bardziej sie opłaca. Poza tym Olo nie pasuje do ich ideologii LGBT bo nie jest gejem i nawet na geja nie wygląda, a oni wiadomo, junikorny, różowy glitter i te sprawy XD poza tym jedna laska gdzieś dobrze napisała że Patryczon
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: ogólnie jak Jukejka chciała wykorzystać swój potencjał to mogla ogarnac sobie dodatkowy papierek odnośnie dietetyki (skoro juz wstepnie ma magistra z biotechnologii żywienia) i zrobic to tak ze uklada diety a np Oleh treningi i by mieli dobrą spółe. Tam by sobie w międzyczasie coś kombinowała z modą (aczkolwiek modą tego nazwac sie nie da). Ale nie hihi patryszon powiedz mi jak życ plz
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: akurat Olo na siłowni pracuje i to dużo ale nie pokazuje tego :) on się ogarnie ale zajmie mu to wiecej czasu niz Magdzie bo nie sztabu ktory za nim stoi. On ma o wiele wieksze szanse na sukces bo jeat autentyczny i spontaniczny nawet jak czasem cos palnie co oburzy ogladaczy. Madzia po ustawieniu przez patryszona i rexi stracila cala naturalnosc, jest sztywna jak kij od szczotki. Widac
  • Odpowiedz
  • 6
@Jasmonowayy to już szkoda gadać nawet .. zero w tym pomysłu i czegokolwiek xd nie wiem czy oni improwizują z tym, co robią czy o co chodzi ale to bez sensu wszystko i jakby robione na szybko. Tak było z tym vlogiem, nuda, nuda i nuda XD kazali jej isc i gadac, to szła i gadala, tylko ze bez sensu. Ja ją lubię i ogólnie życzę jej dobrze, ale to co
  • Odpowiedz
@Jasmonowayy: i teraz porównaj,Angelika Madzia,u Angeli coś się dzieje,miłość kwitnie,na pokaz czy nie ale coś,nawet Igora zabrała do Rzymu ( prezent urodzinowy ) a Madzia co ma Olehowi do zaoferowania ...? koniec mojego wywodu ,xd
  • Odpowiedz
@Jasmonowayy: a takto, przeciez nawet razem gotowaly rodzinny obiadek na ktorym nie bylo Olka. Roxi nawet Olka na IG nie obserwuje... Ostatnio co Olo gdzies jest to nie ma Patryka, a jak Madzia jest z Patrykiem to nie ma Olka. Menagerowie wybitnie trzymaja strone mamusi (z ktora jak mozna bylo zobaczyc dogaduja sie swietnie) w sprawie Olka wg mnie. To zaczyna byc widoczne coraz bardziej.
  • Odpowiedz
To miłe, że wzięła go do Rzymu, ale ciekawe co on jej da na urodziny o ile będą jeszcze razem. Ciekawi mnie też czy Igor dokłada się do jej mieszkania, rachunków, itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@mystery_26 Magda napisała w komentarzu że Patryczon sie lubi z Olo i że między ich ekipą wszystko najsik ale może Patryczon jej tak kazał napisać bo to bylo, jak byli w Ustce xD zresztą dla mnie i tak niektóre relacje tam są chore xD niech sobie wezmą Kutasza i wszyscy razem z Magdą go wielbią bo to chyba podobne gnidy do niego xD laska już nie jest najmłodsza, ma szansę na
  • Odpowiedz