Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zoltar999999 no też się troszkę zawiodłam ale może będzie lepiej :D pisała na yt na czacie że w przyszłym tygodniu Q&A wleci na yt a zaraz później live'ik więc może nie będziesz musiał czekać 30 lat XD :D
  • Odpowiedz
@patricia: bo to nie jej kanał tylko patryszona i reszty ekipki od menadżerki i pr'u( ͡° ͜ʖ ͡°) jukejka jest tylko i wyłącznie marionetką w tym cyrku. A live nie zrobi, bo każdy z menadżerki doskonale wie jaka ona jest, więc nie pozwolą jej od tak odpowiadać niekontrolowanie na pytania od widzów.
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: film porażka, nudny jak flaki z olejem, nic nowego nie wnosi. Jeszcze tyle czasu montować taki shit... smiech na sali.. z takim podejściem brak szans na zyskanie groma widzów. Wygląda jak nadzorowane przez TVN albo na ich zlecenie. Do tego ta cała reżyserka, beznadziejny PR manager to się w ogóle nie sprawdzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@corryand no pisała że ona sie niby nie spodziewała nagrywania tego vloga i dlatego to tak wyszło, bo musiała opowiadać z głowy i wymyślać bo nie była przygotowana XD w takim razie po co to dodawać, i tak już czekaliśmy kilka tygodni to mogliśmy poczekać jeszcze kilka dni i jako pierwsze mogła dodać Q&A XD
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Zaraz minie miesiąc od dnia w którym nagrywali Q&A. Jak to w życiu bywa w takim czasie wiele się może zmienić. Większość osób czeka na odpowiedź co z tym Olem,no bo czym ona może nas zaskoczyć. W domu BB kochała wszystkich,chciałaby tam zostać na zawsze,chce mieć kontakt ze wszystkimi,zostaje w Warszawie,będzie chciała stworzyć swoją markę,etc. Wszystko wiemy. Musi czymś zaskoczyć tylko mam wątpliwości czy ma czym.
  • Odpowiedz
  • 6
@patricia jak mam być szczera to jej osoba coraz mniej mnie ciekawi. Zwłaszcza po wczorajszym vlogu bo nie ciekawe jest to, jak ktoś nią kieruje i mówi co ma robić. Madzia sie w tym wszystkim zgubiła i zostały tylko osoby od PR'u, przez które niestety Magda jest przygaszana i mało widać jej, a dużo marketingu ;) I fakt, jedynym nie cichnącym tematem jest to, czego ona tak naprawdę chce od Olo i
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: Patryczon z Mariolą, przeciwnicy udziału w BB, sterują nią po swojemu. Cenzurują wypowiedzi, posty, filmiki. Po co Managerowie na Projekt Plaża? A no po to, żeby pilnować jej, żeby nie palnęła czegoś głupiego. Ona zjednała sobie ludzi, bo była spontaniczna, była sobą i właśnie, że czasem opowiadała głupoty...typu, że kreta w zoo widziała.
  • Odpowiedz
  • 4
@el_waryato Dla mnie to jest bezsens bo tak nią kierują że teraz zbiera hejt a bo to na live trzeba długo czekać, że sie nie chce wypowiedzieć na temat relacji z Olo, że usuwa story i inne takie XD A po jej odpowiedziach na komentarze wnioskuje że ją też już to męczy i zawsze podkreśla że to nie jej wina i że ona też by to chciala przyśpieszyć XD więc albo powinna
  • Odpowiedz
@Gabka_xd ona błąd popełniła, że zrezygnowała z Aldony. Najlepiej dzisiaj wychodzą Angela i Igor.
Widać, że Ewelina i Patryczon próbują wypchnąć Oleha by widzowie o nim zapomnieli.
  • Odpowiedz
  • 9
@Deacon89 A Olo tylko na tym zyskuje, bo jak widzowie to widzą to jeszcze bardziej stają po jego stronie ;) nie powinna rodziny i przyjaciół angażować w to, żeby nią kierowali bo za duzo sobie pozwalają, mało w tym profesjonalizmu ;)
  • Odpowiedz