Wpis z mikrobloga

Kobiety jak są młodę (18-30 lat) to startują do tych przystojnych, ekstrwaganckich, przebojowych bad boyów, których jest garstka/mały procent. Jednocześnie olewają, tych cichych, spokojnych kujonów, którzy są dla nich ofiarami losu. One wszystkie myślą, że taki bad boy się z nimi ożeni, a wiadomo, że jak facet jest topowy i ma mnóstwo chętnych na siebie, to niby dlaczego miałby ograniczać sie do jednej? Porucha sobie parę tyg. i oleje, a później taka znowu leci i podrywa kolejnego bad boya i tak do 30. W między czasie te kujony dorabiają się kasy i stanowiska, a te szmaty brzydną, starzeją się i są coraz bardziej okaleczone psychicznie po tych bad boyach. Więc co robią kobiety koło 30? Część zaczyna startować do tych, spokojnych facetów, co zdobyli kasę i stanowisko, mając nadzieje, że je będą chcieli. Inne nic nie robią i czekają, aż to kujony zdobędą je (tak zdobędą - one się każą tygodniami zdobywać robiąc jeszcze tym kujonom pod górkę - bo przecież ona nie może być teraz taka łatwa, bo nie będziesz jej szanował, co nie?). I #!$%@?ą się gdy te kujony nic nie robią - nie biorą udziału w ich konkursie na betabankomat (męża). No i niby dlaczego mieli by ci faceci startować? Osobiście uważam, że podejście kobiet do tych spraw, to traktowanie tych facetów jak gorszy sort, jak kawałek żywego gówna! Bo wiadomo; kto mając wybór bierze na początku to co uważa za najgorsze? NIKT! Więc która mając do wyboru 30 facetów weźmie jako pierwszego tego, którego uważa za najgorszego, lub chociaż średniaka? ŻADNA! Zawsze facet wybrany jako pierwszy jest wybrany tylko dlatego, że został uznany za najlepszą partie! I dlaczego taki kujon ma teraz zapominać o tym, że był olewany, traktowany jak przegryw przez kobiety i nie brany pod uwagę i wiązać się z taką lafiryndą, bo ona nie ma już szans na bad boya?! Nie chciały ich (nas) gdy były młode, to my ich nie chciejmy gdy są stare, wyruchane i okaleczone psychicznie przez tych chadów!

#przemyslenia #zalesie #gorzkiezale #przegryw #boldupy #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chad #theredpill
J.....y - Kobiety jak są młodę (18-30 lat) to startują do tych przystojnych, ekstrwag...
  • 10
@Jestembogaty

Raczej każda myśli że jest miss świata i wiedząc że Chad .ucha wszystko, z nią będzie na stałe bo ona jest przecież najlepsza i lepszej Chad nie będzie miał

Potem przychodzi zdziwko "no jak to, czemu, przecież jestem miss świata"

I w wielu 30 lat chce mieć to samo co miała tylko że normalne porządne chady się pokonczyly

To zaopatruje się kitku i czeka...

XD
@koral: mój przykład: 5 lat temu poznałem typiarę, która traktowała mnie do tego roku jak powietrze (dobija 30). Wyhulała się na karuzeli #!$%@?ów chadów, teraz już powodzenia takiego nie ma. W międzyczasie ja studiowałem, rozwijałem się pomnażałem kasę i teraz nagle zaczęła brać mnie pod uwagę. Co chwilę daje mi sygnały, że jest zainteresowana poprzez dwuznaczne teksty, lub naśladowanie mojego zachowania... to jest na prawdę żałosne... niech #!$%@? do tych swoich
już widzę jak nawet ten kujon umawia się z dziewuchą totalnie dla niego nieatrakcyjną. No chyba, że jest desperatem max. Ale w sytuacji odwrotnej laska ma polecieć na nieatrakcyjnego okularnika w tłustych włosach, który nie potrafi otworzyć gęby, żeby jakoś zdobyć jej uwage? Albo jest się interesującym typem i ma się coś do zaoferowania, albo jest się przegrywem, który za swoje niepowodzenia woli obwiniac "złe kobiety" niż spojrzeć prawdzie w oczy.
A
A jak ktoś stwierdza, że laski lecą tylko na jego kasę, to współczuję, bo widocznie poza nią ma do zaoferowania jedynie śmierdzace skarpety,


@Pincetplus: bogaci nie noszą śmierdzących skierów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zawsze łatwiej obwinić te złe okropne #p0lki niż spojrzeć prawdzie w oczy. Wy też, miłe przegrywy, w życiu byście się nie umówili z grubą/brzydką dziewczyną, mimo, że może właśnie ona nie leci na chadów, bo wie, że można mieć coś więcej do zaoferowania niż wygląd.
.
Mój chłopak nie jest żadnym chadem, nawet siedzi czasem na wykopie. Wiecie jak znalazł dziewczynę i jest z nią ponad 2 lata?