Wpis z mikrobloga

Porcja czarnych pigułek na ten piękny weekend:
1. Wygląd to 80-100% atrakcyjności faceta (zależy od lochy), pozostałe do 20% to pozycja społeczna i cechy badboya.
2. Lochy uważają jedynie 5-20% facetów za atrakcyjnych seksualnie, reszta to dla nich genetyczne śmieci.
3. Lochy zawsze pragną top faceta nawet same będąc 1/10.
4. Cechy takie jak pieniądze, opiekuńczość, inteligencja, dobry charakter itp. nie są w żaden sposób atrakcyjne dla loch. Lochy kłamią że tak jest, aby same nie wyglądały na puste roszczeniowe sooki i żeby dać beciakom nadzieję, aby móc ich wykorzystywać jako orbiterów i bankomaty.
5. Lochy uważają całe stygmatyzowanie puszczania się za irytującą kulę u nogi które zmusza je do zgrywania cnotek. Najchętniej dawałyby d--y na lewo i prawo ale muszą się powstrzymywać aby nie dostać łatki szmaty.
6. Lochy biorą beciaków za chłopaków a nawet mężów z rozsądku ale nie kochają ich ani nie pragną seksualnie. Robią to bo nie ma tylu atrakcyjnych wg nich facetów by starczyło dla wszystkich a poza tym beciak posiada praktyczne do założenia rodziny rzeczy, na czele z pieniędzmi i byciem łatwym do zmanipulowania za pomocą tzipy.
7. Atrakcyjność fizyczna decyduje o całym naszym życiu a nie jest ona kwestią wyboru. Ludzie atrakcyjni są bardziej szanowani, lepiej traktowani przez ludzi, więcej zarabiają, dostają mniejsze wyroki w sądach, łatwiej awansują w pracy, uprawiają więcej seksu i płodzą zdrowsze dzieci.
8. Lochy świadomie bolcują się z atrakcyjnymi mężczyznami jeśli mają takie możliwości a później (30 lvl) wciskają brednie że „dojrzały i szukają poważnego związku” aby przyciągnąć naiwnego beciaka.
9. Lochy gardzą nieatrakcyjnymi facetami i traktują ich jak podludzi. Muszą jednak do pewnego stopnia to ukrywać i się hamować bo boją się męskiej agresji i stygmatyzacji.
10. Lochy będą wściekle zaprzeczać wszystkiemu co jest tu napisane bo ta prawda jest zbyt brutalna i niewygodna dla nich. Nie należy słuchać tego co lochy mówią tylko patrzeć co robią. Teksty typu „ale brednie XD” albo „wysrywy przegrywa” oznaczają „k---a oni odkryli prawdę, muszę ich przekonać że nie mają racji, bo nie jest dla mnie korzystne aby faceci wiedzieli takie rzeczy”.

#blackpill #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #p0lka #depresja #brutalnaprawda #lochytocoorvy
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@leje_benzyne_do_diesla: Najpierw piszesz, że pieniądze nie są atrakcyjne dla kobiet, a później że one udają, że to właśnie na pieniądze lecą. Poza tym one lecą na opiekuńczość, inteligencję i charakter, tylko niekoniecznie jako cechy na pierwszym miejscu. Jeżeli natomiast koleś z wyglądem, statusem albo pieniędzmi okaże się leszczem, to też go oleją.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Locha nie leci na pieniądze/inteligencję/opiekuńczość itd. ale lochy wciskają wysrywy że lecą „facet musi dobrze zarabiać, być oczytany, żeby można było z nim pogadać na poziomie i żeby był opiekuńczym materiałem na ojca” itd. p--------o po to żeby beciaki w to wierzyły i tacy byli, po to żeby locha mogła ich potem wykorzystywać jako orbiterów, bankomaty i tym podobne.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Locha potrzebuje męża, kochanka i przyjaciela - najlepiej jakby to była jedna osoba ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak jest, stare powiedzenie z d--y a sporo prawdy niesie. Locha aby być spełniona potrzebuje beciaka z hajsem który będzie dobrym materiałem na ojca i męża, dynamicznego przystojnego chada który ją porządnie wygrzmoci oraz typowego betaorbitera którego trzyma we friendzone a który jest ślepo w nią zapatrzony, zawsze wysłucha, daje atencje, prezenty itd.
Gdy któregoś brakuje to prędzej czy później zaczyna się marudzenie loch że „nudzi się im w życiu” albo „czuję że popadam w rutynę” albo „odczuwam pustkę”.
Gdy locha nie ma męża i dzieci „czuje samotność, smutek, zawiść że moje koleżanki mają rodziny a ja nie”
Gdy locha nie ma kogoś do
  • Odpowiedz