Wpis z mikrobloga

Planuję zakup fotela biurowego, typowo do siedzenia przed kompem. Preferuje fotele ergonomiczne nad skórzane, gamingowe. Wzrost 185cm, waga 80. Budżet : 500-1000 zł (wolałbym przy dolnej granicy). W fotelach wkurza mnie to, że oparcia są często odchylone zbyt mocno do tyłu i nie mogę się oprzeć jak siedzę w miarę pionowo oraz to, że jak się fotel trochę wysiedzi to się ześlizguję z siedziska. Rysunek pogladowy niżej. xD Ktoś coś poleci? Wołam @meblujdom_pl bo chyba ogarniają temat i chętnie zamówiłbym u nich.

#fotel #fotele #meble #biuro #gaming #pcmasterrace
Ramak - Planuję zakup fotela biurowego, typowo do siedzenia przed kompem. Preferuje f...

źródło: comment_xj8fi17t2qEhVksIfYK2SGfVsgjkbd4w.jpg

Pobierz
  • 6
@ultraknur669: No właśnie jak już to brałbym to Vissle. Szkoda, że nie czarny, bo jednak bardziej pasowałby mi ten kolor pod każdym względem, ale no ta skóra pod dupą pewnie by nieźle wkurzała. A ta gwarancja to nie jest też taki czysty marketing? Bo na co ona niby jest? Jak się wysiedzi i zrobi deska, poluzuje konstrukcja czy coś, to stwierdzą, że to uszkodzenie mechaniczne i tego nie obejmuje gwarancja.