Wpis z mikrobloga

184316+14+18+14+14+18=184394
Dom praca dom. Koszmarny tydzień pod względem ilości zdarzeń „o mały włos” z innymi rowerzystami. Niby fajnie, że z roku na rok coraz więcej ludzi rower wybiera, ale ktoś powinien również edukować tych ludzi albo batem chłostać czy kwiatki rozdawać albo kawę. Najmniej przewidywalna grupa to nie auta czy piesi ale właśnie rowerzyści na DDR w lecie. Niedługo w serwisie będą się ze mnie śmiać że klocki w szosie już wymieniam, bo ilość gwałtownych zatrzymań (a nie jeżdżę szybko) jest bardzo duża. Dorzucam słitfocie z różowym autkiem.

#rowerowyrownik #ruszlodz #lodz #rower #rowerowyrownik #rowerowefoto #rowerzysci
Pobierz solimoes - 184316+14+18+14+14+18=184394
Dom praca dom. Koszmarny tydzień pod względe...
źródło: comment_Bd3GwsHbt7MvhcLi7wXJTBDF5FoKfgIl.jpg
  • 10
@solimoes: No niestety. Karta rowerowa by się przydała. Razem ze świadomością, że na chodniku rowerzysta jest gościem, i rozpychanie się i zahaczanie pieszych nie jest akceptowalne. To, że ktoś jest w stanie pojechać z jakąś prędkością, nie znaczy, że powinien. ¯\_(ツ)_/¯
@solimoes: Wężykowanie, jeżdżenie ławą, gapienie w komórkę podczas jazdy, ignorowanie dzwonka i ludzi jadących z naprzeciwka, nie sygnalizowanie manewru skrętu, olewanie gdy inni je sygnalizują, pchanie się na przejazdach rowerowych pod prąd zamiast jechać gęsiego za innymi rowerzystami, olewanie reguły prawej dłoni itd. itd.
Nic tak nie podnosi ciśnienia jak inni rowerzyści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Piasek997: to Triban 520 damska wersja, na stravie miałam że 540 ups, mam od końca marca 1800 km, jestem zadowolona choć nie mam porównania z innymi rowerami szosowymi, ale jak na pierwszą szosę myślę że zła nie jest w tej cenie, nie narzekam choć nie siedziałam na niczym innym z szos
@solimoes: nic mnie tak nie triggeruje jak kretyni rowerzyści. Jestem zdecydowanie za wprowadzeniem obowiązkowej karty rowerowej, nawet z dość wymagającym testem praktycznym bo niektórzy nawet z wystawieniem ręki do skrętu mają problem. Ale niestety to nie wystarczy, niektórzy jeżdżą sprawnie i zapewne znają przepisy ale i tak mają wszystko w dupie. Dziś przykładowo jak jechałem ciągiem pieszo-rowerowym i akurat było sporo ludzi więc zwolniłem żeby przeczekać aż będzie jakieś "okienko" między