Wpis z mikrobloga

Doszło właśnie u mnie w domu do strasznie żenującej sytuacji. Wróciłem z pola a że nie było nic do picia, wyjąłem z lodówki mleko i zacząłem pić ale po chwili wyplułem je z powrotem do butelki. Wszystkiemu przyglądała się moja mama a widząc jej zdziwioną minę powiedziałem że te mleko chyba jest skwaśniałe. Ona nie wierzyła zabrała mi butelke i zaczęła pić i mówi że co ja gadam dobre mleko.ja patrzę to na butelke to na nią i mówię że co ona #!$%@? po co to pije skoro dopiero co tam naplułem na co ona ze miała w ustach gorsze rzeczy na przykład moich nienarodzonych braci. Po tym spojrzała na mleko i powiedziała że mieli podobną barwe i konsystencje. Ale nie to było żenujące. Jak potem przechodziłem przez kuchnie powiedziała do mnie ze jak juz gadaliśmy o spermie to znalazła moją skarpetke do walenia i żebym przestał być #!$%@? prawikiem i znalazł sobie w końcu dziewczynę. Ale wstyd. Ale nie to było najbardziej żenujące. Jak potem zerknąłem do lodówki to się okazało że te mleko to była jednak maślanka. Głupi ja.
#tinder #badoo #przegryw #pasta
  • 5