Wpis z mikrobloga

@Mikka: proszę Cię, łżą ci, którzy świadomie powielają kocopoły o rzekomych pobiciach i trupach, które od początku śmierdziały fejkami. Zabawne, że również takich osób nie obrzucam tutaj obelgami, a nawet pilnuję żeby wszystkie zaimki osobowe w ich kierunku były ładnie i z szacunkiem pisane wielką literą. To tęczowa, rzekomo tolerancyjna (w praktyce jest wręcz odwrotnie), strona pluje prymitywnym jadem jak cholera.
  • Odpowiedz
@4tek: To ciekawe bo codziennie na głównej czytam komentarze pod znaleziskami typu: "pedały", "sodomici", "chorzy ludzie", "faszyści", "zboczeńcy", "pedofile" itp. plus codzienne fakenewsy na ich temat jak chociażby ten z księdzem ze Szczecina, ale ty oczywiście tego nie widzisz albo nie chcesz widzieć. Na tym się kończy twój obiektywizm kłamco.
  • Odpowiedz
@Mikka: widzisz - nie mogło obyć się bez inwektywy i imputowania mi wypowiedzi, których nie jestem autorem ¯\_(ツ)_/¯ Szczęśliwie - dla odmiany - należę do ludzi opanowanych, tolerancyjnych i wyrozumiałych.

Czas zamykać wykop. To w końcu piątek. Miłego wieczoru
  • Odpowiedz
@4tek: Jakie inwektywy? że nazwałem cię kłamcą i że powielasz propagandowe wersje wydarzeń? To na tym polegają te twoje inwektywy, które cię spotykają na wykopie, że po prostu ludzie mówią o tobie jak jest, a ty nie chcesz przyjąć tego do wiadomości.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Warto dodać, że gadżety, które znalazły się w zestawieniu nie mają nic wspólnego z patriotyzmem i są robione jedynie z chęci zysku przez #januszbiznesu. Ludzie kupujący i wspierający tego typu biznesy od razu powinni lądować w worku. Ogólnie moim zdaniem wykorzystywanie tego znaku powinno być regulowane prawnie, żeby właśnie nie dopuszczać do tego, że to za co oddawali życie nasi przodkowie jest umieszczane na ubranku dla
  • Odpowiedz