Wpis z mikrobloga

wśród nazistów nie było osób lgbt. Takie insynuacje obrażają mnie i moją grupę społeczną


@Virsky: zapomniałeś o Goeringu? ( ͡º ͜ʖ͡º) Wypisz wymaluj (nomen omen) literka T z tęczowego alfabetu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 4
@saakaszi ale p---------e. Milion razy było gadanie, że wstawianie tego symbolu to debilizm.
I jaka tu jest beka z katoli? Co mają katole do PW? Homo Komando za intensywnie działa.
Na święto zmarłych jebniecie tęczę ze zniczem?
Na Boże narodzenie choinkę kolorową? Rzygać się już chce od tej tęczy. A i tak poparcie po tych akcjach spada.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Pierwszy raz zgadzam się z LGBT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tylko tutaj uważam że ogólnie nikt nie powinien profanować tych symboli a tęcza akurat jest tu też jako element ideologii natomiast takie gacie czy kij to raczej element idiotyzmu
  • Odpowiedz
@4tek: Dalej chcesz brnąć w tę obrzydliwą, propagandową wersję zdarzeń, w której wcale nie było napaści, wyzywania i pobić w biały dzień w środku miasta na bezbronnych ludzi, bo to były ustawki? Masz człowieku jeszcze jakieś resztki honoru, godności i moralności? Ty uważasz się po czymś takim za dobrego człowieka?
  • Odpowiedz
@Mikka: widzę, że postawiony przed bolesnymi faktami brniesz w tanie inwektywny ¯\_(ツ)_/¯ Przytaczam 3 flagowe przykłady białostockiej przemocy, które okazały się tanimi fejkami. Wrodzony RiGCz każe mi o tym mówić wyraźnie, zamiast klepać - na modłę Twojej wypowiedzi - tanie tęczowe formułki o nienawiści, której lgbtystom mimo szczerej woli nie udało się sprowokować
  • Odpowiedz
@Mikka: swoją drogą "ładnie" odnosisz się do drugiego człowieka. To jest ta tolerancja i sprzeciw wobec hatespeach? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@4tek: Jak mam się odnosić do osoby, która uprawia tak haniebną propagandę wymierzoną w mniejszości? To że kilka prywatnych osób a nie oficjalnych źródeł podało nieprawdziwe informacje, ma świadczyć o tym że wydarzenia w Białymstoku były ustawione i nie było żadnych pobić i napaści? Jeszcze dodam że gość, który według twojego przekazu zadawał udawane ciosy, został zatrzymany przez policję. J----y jak się poświęcił. Resztę nagrań z pobić jak i kilkaset
  • Odpowiedz
@krl_krl: Rozumiem, że to taka autoironia pokazująca, że nawet dresy lepiej rozumieją pojęcie tolerancji niż tęczowi, którzy rzekomo niosą ją na sztandarach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mikka: stary, na głupim wypoku codziennie lecą w moim kierunku najmniej wyszukane obelgi z tęczowej strony tylko dlatego, że śmiem być krytyczny w stosunku do lgbt. Co istotne - mimo, że lubię być sarkastyczny - to absolutnie nigdy nie obrażam drugiej strony.

A wydarzenia w Białymstoku były od początku jedną wielką prowokacją wymierzoną w budowę fałszywego medialnego przekazu jakoby sprzeciw wobec homopropagandy był sprzeciwem wobec homoseksualizmu jako takiego.
  • Odpowiedz
@4tek: A jakiego traktowania się spodziewasz skoro świadomie łżesz na wykopie? Ludzie dość mają tolerowania takich osobników w internecie.
  • Odpowiedz