Wpis z mikrobloga

@TenCoLubiMaslo: Kolekcjonowanie. Plus wartość rośnie z dnia na dzień. Na coś trzeba wydawać pieniądze. Bardzo dobrze rozumiem @niesforna_rita bo sam nie próżnuje, tyle ze w temacie planszówek. Proszę bardzo, nieco już nieaktualne co prawda, bo się rozrosło, ale przedstawia ogólną zasadę działania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Część w folii, część nieograna, parę rzadkich okazów.
Pobierz Jednobrewy - @TenCoLubiMaslo: Kolekcjonowanie. Plus wartość rośnie z dnia na dzień. N...
źródło: comment_TBGEVFCV37FnZncU974w2auh4K2CV6dg.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TenCoLubiMaslo: Kolekcjonowanie. Plus wartość rośnie z dnia na dzień. Na coś trzeba wydawać pieniądze. Bardzo dobrze rozumiem @niesforna_rita bo sam nie próżnuje, tyle ze w temacie planszówek. Proszę bardzo, nieco już nieaktualne co prawda, bo się rozrosło, ale przedstawia ogólną zasadę działania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Część w folii, część nieograna, parę rzadkich okazów.


@Jednobrewy: mam podobnie xD

Każda gra w koszulkach :)

Za niedługo kupuje
@Jaracz_Joint: 80x80, u nas takie ma Rebel, ale to folijki 50 mikronów, dla mnie setka to minimum. Plus taki, że te niemieckie są bardzo dobre i tanie, tyle że wysyłka kosztuje swoje, więc lepiej brać od razu dużo albo z kimś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jednobrewy: faktycznie, są one standardowe ale rebel wydaje tylko takie cienkie, trochę mnie irytują ale machnąłem ręką, zobaczymy ile wytrzymają. U mnie są one chyba na battalia, albo tam są 70x70, już nie pamiętam.