Wpis z mikrobloga

@JimNH777:

Większość kobiet bez dzieci, męża któremu może zrobić wałówkę i własnego kąta/mieszkania które może dekorować i sprzątać szczęśliwa nie będzie ;)

Każdy ma własną definicje szczęścia.

seks z nudnym facetem dla samego seksu nie jest atrakcyjny wcale.


A dla kogo by był?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kerrigan: dokaldnie, to działa w obie strony, seks z nudna kobieta też nie jest atrakcyjny, chociaż pewnie dla spermiarzy i przegrywow byłby ok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nemroth: smutłem bo w sumie trochę moje życie opisałeś. Chociaż w zasadzie nie jest aż tak źle bo udało się bez kredytu a to chyba jest ten game changer który sprawia że życie jest cierpieniem a tak to w zasadzie jestem w tej sytuacji całkiem szczęśliwy. Mogę się rozwijać z perspektywą że córka będzie pelnoletnia jeszcze przed moimi 40 urodzinami a życie może sprawić jeszcze wiele niespodzianek. Natomiast widząc znajomych którzy
@JimNH777: Sama prawda :D O jak kisnę z lasek w pracy, które dzielą się między sobą przemyśleniami typu: "Znamy się już rok. Mógłby się oświadczyć! Niech tylko spróbuje mnie zostawić, gdy teraz marnuje mi najlepsze lata!" :D No i rzecz jasna ważna rzecz to dobra fura i mieszkanie, bo przecież w wieku ~30 lat, facet nie mógłby być jakimś gołodupcem (sama bynajmniej do siebie tego wymogu nie stosuje). Druga gruba i
@Kerrigan: możesz zaprzeczać ile chcesz - jak popatrzysz na większość kobiet/dziewczyn to czują się spełnione jak mają dom i dzieci.

A co do seksu z nudnym facetem, że je to nieciekawi - no o tym własnie mówię, że facet lubi seks z nudną a nawet i brzydką kobietą jak nie ma innego wyjścia. Kobiety poniżej pewnego standardu nie zejdą więc dla nich nie jest dużym problemem małżeństwo bez seksu - zwłaszcza