Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Ale kruwa taka prawda, cebulacy sprzedali logiczne myślenie za 500zł.
Z francuzów jak się janusze i grażyny śmiejo że "hi hi ho ho biała flaga, druga wojna ble ble" a #!$%@? się i wyszli na ulicę a u nas?

Ceny do góry idą wszystkiego, problem z lekami, rozdawnictwo a polaki siędzą dalej cicho jak najgorsi frajerzy.
Autentycznie mnie to #!$%@? boli.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nivele Ceny niech będą jakie chcą, grunt żeby w Polsce żyło się lepiej, łatwiej bez wsadzanie sobie kija w dupę zęby chociaż pojechać na wakacje albo kupić porządniejsze auto.

Niestety, żeby mówić o jakiekolwiek poprawie trzeba by poruszyć wiele innych rzeczy. Mamy kiepską politykę wewnętrzną i zagraniczna, nie posiadamy nic konkretnego na export światowy, borykamy się z kopalniami, energią i wieloma innymi.
zi nam druga kadencja z rzędu tych mend.




+: lolingPL

@maniak666: nie no to jest trochę zabawne jak krzyczą o tych "nielegalnych" lotach, bo tusk również wylatał sporo kasy do gdańska, przypomnę tylko aferę kilometrową, kiedy brali pieniądze na paliwo a latali samolotami etc. Ja nie wiem, ludzie bardzo szybko zapominają co się działo, a prasa nic nie robi, żeby powyciągać tą hipokryzję. W ten sposób jak się zmienia jednych debili
@Mescuda: Na gazeta.pl od czterech lat co tydzień jest jakiś feletion z cyklu "kaczyński może się bać, tym razem ta afera zmiecie rząd pisu" xD
Polecam się pogodzić z kolejnymi czterema latami gównianych rządów, po co się rozczarowywać.
I co ma rząd do polityki ekologicznej w Chinach, w skutek której zamykają fabryki leków?


@Nivele: rząd powinien być na to przygotowany i zapewnić inne źródła dostępu do niezbędnych dla życia produktów. Takie zmiany nie dzieją się z dnia na dzień.
@Mescuda a czemu miałoby wstrząsnąć? A to poprzednie rządy nie miały afer i lotów za nasz hajs? XD PO tyle afer a dalej w rządzie. Dla narodu afery i matactwo w rządzie to codzienność
@KobyleCaco: Tez prawda. Tylko jak przecientny czlowiek moze wplynac na wladze,zeby doszlo do reform inaczej niz demonstracjami. Dla mnie od magdalenki wszystkie rządy graja do jednej bramki, takze wybory nie maja wielkiego znaczenia.
@DubStep_Gun: moim zdaniem po częsci winne tej sytuacji jest PO. Przez te kilka lat swoich rządów wmawiali ludziom, że każdy jest odpowiedzialny tylko za swój los a nie za bliźniego, więc teraz ludzie martwią się tylko o siebie i w #!$%@? mają naród jako całość mimo, że są jego częścią
@Mescuda czy przypadkiem brak leków nie był spowodowany jakimiś fabrykami w Chinach, czy jakimiś zasadami nowymi od UE i problem ten dotyczy wielu krajów europejskich? Nie jestem pewna, dlatego pytam.