Wpis z mikrobloga

  • 2
@Jojo303 ja nie jestem w temacie ale kiedys przypadkiem trafilem na filmik "sprawdzam jak" i bylo o chwilowkach 0%, generalnie bez mocnego zabezpieczenia zapomnij, ze Ci przyznaja
  • Odpowiedz
@Jojo303
W credit agricole trzeba założyć konto. Zobacz sobie getin bank tam do 4 tyś na 10 miesięcy jest jest rrso 0% , brak obowiązku ubezpieczenia kredytu i brak prowizji.
  • Odpowiedz
@Jojo303: Jak masz aktywną pożyczkę w GB to nie będziesz miał dostępnej darmówki. Z tego co wiem to po spłaceniu kredytów w GB trzeba czekać rok na podstawienie się darmówki.
  • Odpowiedz
@Jojo303 brałem jakieś 2 lata temu sprzęt na raty 0 z allegro i po zakupie sprzedawca napisał że jednak nie ma tego sprzętu. Zwrócił mi kasę na konto a raty zostały i kupiłem sobie ten sprzęt od kogoś innego ale już za gotówkę. Raczej cały czas to powinno działać ale jak piszesz ze co chwilę bierzesz jakąś i jeszcze splacasz to nie wiem czy ci wgl udziela rat 0 ale nie
  • Odpowiedz
ale przecież Ty nie dostaniesz kasy żadnej, jak zwrócisz taki przedmiot, to bank dostanie z powrotem kase, którą wyłożył na Ciebie.


@inspektor_gadzet: A niby dlaczego bank miałby dostać? Bank udziela rat klientowi, a nie sprzedawcy i nabywcą towaru zostaje klient i to klient dalej rozporządza zakupionym towarem. Klient może zwrócić towar sprzedawcy w ciągu 14 dni (jeżeli był to zakup poza siedzibą sprzedawcy, np. przez internet). Zwracając towar wskazuje się
  • Odpowiedz