Wpis z mikrobloga

@shakerrti1: przecież to eripe stoi w miejscu, zwłaszcza tekstowo xD to, że zasamplował kilka dyskotekowych hitów, to nie znaczy że jego brzmienie nadal nie jest przeterminowane, już pomijam że ta zmiana wcale na lepsze nie jest bo nikt czegoś takiego w 2019 nie będzie słuchał. Jak ktoś lubi takie rzemieślnicze amuzyczne rymowanki to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę przyznać, że flow trochę ogarnął bo to jak
@ShadyTalezz Po co zmieniać coś co jest właściwie idealne? Eripe potrafi rzucać takie zwrotki, że bez wstydu mógłbym porównywać go do Big L, przekminione do maksimum, tak jak penx chociaż faktycznie penx stoi w miejscu a u Eripe widać różnicę. A jeśli chodzi o stwierdzenie że są to amuzyczne rymowanki to XD Faktycznie, podkład w przypadku Eripe nie jest taki istotny i jakiś wybitny ale bez przesady.
@shakerrti1: no dla mnie to nie jest idealne i to co robi jest definicją tego czego w hip-hopie najbardziej nie lubię, nie jarają mnie linijki obmyślane godzinami gdy w koniec końców i tak nie mają żadnej treści poza zwykłą braggą, tak samo nigdy za Big L nie przepadałem i uważam go za jednego z bardziej przehajpowanych typów w ever, jest powód dla którego ani Eripe ani Big L nigdy nie wypłynęli