Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@So_Czysta: okej no to zaczynam: uczę się programować, jeżdżę na rowerze długie dystanse, lubię spędzać czas na łonie natury, gram na gitarze w zespole, interesuję się historią, polityką, ale lubię także o tematach społecznych, kulturowych i artystycznych. Co do muzyki czerpię głównie z całego spektrum rocka, ale nie skupiam się na pojedynczych wykonawcach, jeśli miałbym wymienić gatunek jaki ostatnio został ze mną na dłużej to stoner rock. Chyba się zgodzisz, ze
@Kamokamo: @chaczapuri: ja znam dużo dziewczyn które mają ciekawe zainteresowania. Moje wszystkie znajome ze względu na kierunek interesują się medycyną i farmacją. Kilka z nichdziala naukowo i próbują coś ogarnąć z publikacji naukowych. Mam znajomą która jeździ na nartach a w lecie praktycznie co weekend na kitesurfing leci. Moja koleżanka z grupy ma zajawkę na szycie i szyje nam różne rzeczy i fajnie jej to wychodzi. Moja inna koleżanka jest
@Kamokamo: najlepsze są te co to na pytanie o spędzanie czasu mówią "spotykam się ze znajomymi". Jak podrążysz temat co tam z tymi znajomymi robią to okazuje się że no w sumie to chleją :) Jak już wspólnie do tego dojdziecie to zazwyczaj usuwa parę :)
@arteria: Ty tak na serio? Ludzie... Gdzie są takie dziewczyny? Chyba tylko na kierunkach ścisłych bo jak szukałem w kręgach matma, prawo i ekonomia to same Netflix i podróże za hajs rodzicow...

Widze ze medycyna i inż. Mają inne zainteresowania...
@MassFett: na serio, ale wiesz, zauważyłam że dużo dziewczyn nie mówi o jakichś konkretnych zainteresowaniach bo boją się, że nie znają się na tyle dobrze na czymś co robią, np moja przyjaciółka ktora szyje to lubi sobie zaprzeczać, ze to nic takiego, że i tak dopiero zaczyna itd. niestety wyniosła to z domu gdzie też ją tak dołowano. I ja mam to samo, nikt mnie nigdy nie chwalił, rodzice w ogóle
@arteria: Mimo wszystko gratki.

Inna sprawa że jednak sporo z tych dziewczyn z zainteresowaniami nie cieszy się powodzeniem u facetów


Sadze ze oni sa przytloczeni i wiedza ze nie sprostaja wymaganiom....

A swiat niestety tak funkcjonuje ze dziewczyna szuka facetow powyzej swojej pozycji a faceci ponizej. Jest wiecej dziewczyn ktore ida na studia, jest wiecej dziewczyn ktore maja wiecej ciekawszych zainteresowan i jest duzo dziewczyn ktore po prostu wygladaja dobrze bez
@MassFett: racja, ale u kobiet jest to samo. Zauważ że kobieta jeśli nie jest ładna, szczupła, atrakcyjna, to też zostaje jej tylko ta część facetów która ma rozmaite wady. Najczęściej jest tak że super atrakcyjni faceci szukają wśród super atrakcyjnych kobiet. Mało się widuje par gdzie facet który jest mega atrakcyjny wybierze laskę z nadwagą bo przyciągnęła go ciekawą osobowością itd. niestety tak to działa. I sama jestem ofiarą bo jako
@arteria: > Zauważ że kobieta jeśli nie jest ładna, szczupła, atrakcyjna,

Ale dziewczyna da facto musi być tylko ładna. Jest to niestety niesprawiedliwa loteria genetyczna ale i tak lepiej niż u facetow. Albo jestes ladna albo nie i na tym koniec. Facet oprocz tego ze musi byc przystojny to musi też mieć długą liste innych atrybutów.

Super ze nad tym pracujesz i zycze powodzenia!! :) A swoja droga dziewczyny po medycynie