Wpis z mikrobloga

Moja różowa rysuje, śpiewa i gra na gitarze a ostatnio myślimy nad systematyczną aktywnością fizyczną tylko nie wiemy co wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Kamokamo dbam i pilnuje bo naprawdę mi się trafiło ;) dobrze jest być z kobietą, która się szanuje i w życiu codziennym reprezentuje wyższe wartości. Może zainteresowania nie są jakieś wyjątkowe ale robi to bo sprawia jej to przyjemność a jej plany nie ograniczają się do pchania wózka z bąbelkiem co nie znaczy, że nie chce być matką :D pisze, żeby dać Ci nadzieję bo są jeszcze w tym kraju wartościowe kobiety
@So_Czysta: okej no to zaczynam: uczę się programować, jeżdżę na rowerze długie dystanse, lubię spędzać czas na łonie natury, gram na gitarze w zespole, interesuję się historią, polityką, ale lubię także o tematach społecznych, kulturowych i artystycznych. Co do muzyki czerpię głównie z całego spektrum rocka, ale nie skupiam się na pojedynczych wykonawcach, jeśli miałbym wymienić gatunek jaki ostatnio został ze mną na dłużej to stoner rock. Chyba się zgodzisz, ze
@Kamokamo:
mają:
- góry (nie wiem, ale co druga tak pisze że lubi chodzić po górach)
- ładne puchate zwierzaczki (zrób sobie zdjęcie z kotkiem na kolanach - złapiesz jakiegoś na osiedlu, oraz z pieskiem. Najlepiej jakimś rasowym - pożyczysz od dzieciaka sąsiadów jak mu dasz na czipsy lub kupisz piwo jak nielat
@Kamokamo: Ja jestem z tych konkretnych. Rozumiem krótko i na temat.
Podsumowując Twoje zainteresowania to: sport, wycieczki na łono przyrody, muzyka.
Rzeczywiście rewelacja. Do tego co wymieniłeś niektórzy panowie dorzucają jeszcze filmy, podróże i gotowanie. Ot taki standard zainteresowań większości. Zresztą mój też (tak ogólnie).
Piszę tak, żeby nie było, że ja tu jakaś wyjątkowa jestem hehehehe