Wpis z mikrobloga

#neuropa #lpg #bekazlewactwa #homopropaganda naukowo udowodnione jest, że wśród pedofili jest nawet 10 krotnie więcej homoseksualistów niż wśród osób heteroseksualnych. Dodatkowo dane wyraźnie wskazują, że przeciętnie homoseksualni pedofile napastują prawie 8 razy tyle dzieci co pedofile heteroseksualni.

to w razie jeśli ktoś będzie miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie marszów wolności i władz, które na to zezwalają.

...czyli wśród pedofilów jest nawet 10-krotnie więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie.

Jak pokazuje artykuł z prestiżowego Moyo Clinical Proceedings z 2007 r., który podsumowuje dostępną literaturę na temat pedofilii, heteroseksualny pedofil przeciętnie krzywdził około pięciorga dzieci, podczas gdy homoseksualny pedofil krzywdził 11 dzieci. Inne badanie cytowane w tym artykule, przeprowadzone anonimowo wśród pedofilów, wobec których już zakończono prawne restrykcje, pokazało, że przeciętny heteroseksualny pedofil napastował 20 dzieci, a homoseksualny aż 150. Autorzy wnioskują z tego, że bardzo wiele przypadków napastowania chłopców przez homoseksualnych pedofilów nie jest zgłaszanych na policję.


https://www.rp.pl/Opinie/310269989-Naukowo-o-pedofilii.html
  • 50
  • Odpowiedz
androfilami (tzn. mężczyznami, którzy odczuwają pociąg do mężczyzn)


@mam_klucz_do_sracza: miało być tu w moim komentarzu "dojrzałych mężczyzn", zgodnie z fragmentem po angielsku:

androphilia (an erotic preference for physically mature males),
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: Czy jak ci pani na matematyce mówiła, ze nie wolno dzielić przez zero, to ty waliłes głowa w ławkę? Dlaczego ignorujesz fakty, które są podparte rzetelnymi artykułami?
  • Odpowiedz
Jeśli uważasz, że pary homoseksualne powinny mieć prawo do adopcji dzieci to myślę, że równie dobrze mógłbyś się już nie wypowiadać.


@mam_klucz_do_sracza: Jeśli uważasz, że pary homoseksualne złożone z dwóch androfilów stwarzają większe ryzyko dla dziecka niż para złożona z gynofila i kobiety, to równie dobrze możesz się już nie wypowiadać, bo nie zrozumiałeś wyników badań naukowych które cytowałem.

gynefilia – pożądanie kobiet (dojrzałych) niezależnie od płci pożądającej jednostki;
androfilia
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: xD ooo, tego jeszcze nie było. Naprawdę? Ziemia zmierza w kierunku przeludnienia, a ty mi mówisz o tym, ze ludzie uprawiają seks tylko po to, żeby zrobić sobie bachory? XD Powodzenia.
  • Odpowiedz
@JLSZ: Europa się starzeje. To nie ziemia zmierza w kierunku przeludnienia tylko biedne, zacofane kraje Afryki i Azji rozmnażają się na potęgę. W wielu krajach Afryki i na bliskim wschodzie homoseksualizm jest karany śmiercią, więc już się nie ośmieszaj
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: Nazwanie wywodu przeciwnika sofistycznym nie przesądza o tym, że jest sofistyczny. Mógłbym nazwać twoje wywody sofistycznymi. Powtórzę pytanie. Uważasz, że homofobia jest naturalna, dlatego jest dobra. Jeśli nie uważasz, że naturalne=dobre, nienaturalne=złe, to co wynika z twierdzenia, że homofobia jest naturalna?
  • Odpowiedz
@Wezownik: powiem Ci tak. Gdyby na każdą parę heteroseksualną z dwójką dzieci przyjmiemy jedną parę homoseksualną, która zaadoptuje dwójkę dzieci z których jedno dziecko też stanie się homoseksualistą, to w przeciągu 50-60 lat wszyscy wymrzemy a nasze miejsce zajmą muzułmanie i Afrykanie, którym religia i kultura nakazuje kamieniować homoseksualistów.
  • Odpowiedz
@JLSZ: w tym kraju może wybuchnąć wojna tylko z dwóch powodów. Jeden to jeśli znowu najadą nas Niemcy bądź Rosjanie a drugi to jeśli jakikolwiek rząd spróbuje zalegalizować adopcję dzieci dla par homoseksualnych. Widziałeś co było w Białymstoku ? Takich ludzi tutaj są miliony, i to jest tykająca bomba.
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: Co ty masz w głowie koleś. xD Patrząc na twoje wpisy, to masz jakiś kompleks, który być może wynika z sytuacji rodzinnej. No cóż, współczuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz