Wpis z mikrobloga

#neuropa #lpg #bekazlewactwa #homopropaganda naukowo udowodnione jest, że wśród pedofili jest nawet 10 krotnie więcej homoseksualistów niż wśród osób heteroseksualnych. Dodatkowo dane wyraźnie wskazują, że przeciętnie homoseksualni pedofile napastują prawie 8 razy tyle dzieci co pedofile heteroseksualni.

to w razie jeśli ktoś będzie miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie marszów wolności i władz, które na to zezwalają.

...czyli wśród pedofilów jest nawet 10-krotnie więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie.

Jak pokazuje artykuł z prestiżowego Moyo Clinical Proceedings z 2007 r., który podsumowuje dostępną literaturę na temat pedofilii, heteroseksualny pedofil przeciętnie krzywdził około pięciorga dzieci, podczas gdy homoseksualny pedofil krzywdził 11 dzieci. Inne badanie cytowane w tym artykule, przeprowadzone anonimowo wśród pedofilów, wobec których już zakończono prawne restrykcje, pokazało, że przeciętny heteroseksualny pedofil napastował 20 dzieci, a homoseksualny aż 150. Autorzy wnioskują z tego, że bardzo wiele przypadków napastowania chłopców przez homoseksualnych pedofilów nie jest zgłaszanych na policję.


https://www.rp.pl/Opinie/310269989-Naukowo-o-pedofilii.html
  • 50
@mam_klucz_do_sracza: Nie marszów wolnosci, tylko równości, to po pierwsze. Te dwa pojęcia się różnią, a w niektorych przypadkach wręcz kłócą. Po drugie, po co szerzysz informacje, które posługują się błędna terminologia? Już od dawna nie dzieli się pedofilów ze względu na orientacje względem dziecka. No właśnie, względem dziecka. Bo to, ze dajmy na to mężczyzna molestuje chłopca nie oznacza, ze jest homoseksualny.
@mam_klucz_do_sracza: Z tego samego artykułu:

Jestem ekonomistą, a nie psychiatrą, więc nie mogę ocenić wiarygodności tych badań. Ale fakt, że zostały opublikowane w prestiżowych pismach medycznych, sugeruje, że spełniają wysokie standardy prowadzenia badań naukowych. Mam nadzieję, że po moim artykule również lekarze zabiorą w tej sprawie głos i albo potwierdzą, albo sfalsyfikują cytowane wyniki badań.
@czerkies: słuchaj dane to dane. Jeśli na każdego pedofila o orientacji heteroseksualnej przypada 10 pedofilów o orientacji homo to nie ma znaczenia czy ten pedofil będzie czuł pociąg do dorosłej kobiety czy nie bo w rozumieniu biologi ma skłonności homoseksualne skoro zainteresował go chłopiec.
@mam_klucz_do_sracza: Ale wiesz, że badania dowodzą, że homoseksualiści ALBO zostają homoseksualnymi pedofilami ALBO zostają androfilami (tzn. mężczyznami, którzy odczuwają pociąg do mężczyzn)

Seen from this point of view, the present study may be interpretedas testing simultaneously three alternative hypotheses:

1) heterosexual pedophilia is equally related etiologically to gynephilia as homosexual pedophilia is related to androphilia;

2) with a heterosexual development, the resulting proportion of pedophiles is greater than with a homosexual