Wpis z mikrobloga

@Grzolsat: nie wiem jaki kontekst, ale bez kontekstu obrzydliwe komentarze. Popieewanie osób lgbt nie jest tożsame z nienawiścią do religii. Problem w tym że sami duchowni i "patrioci" atakuje te osoby i są przeciwni prawom osób lgbt.
  • Odpowiedz
Popieewanie osób lgbt nie jest tożsame z nienawiścią do religi


@JakovKarnic: jest. Ruchy LGBT oficjalnie na wykopie atakują katolików. Nie księży - katolików, wszystkich bez wyjątku. Wyśmiewają wiarę, szydzą z symboli religijnych.
O dziwo dla środowiska homo nie ma rozróżnienia na księży i pozostałych.
  • Odpowiedz
  • 3
@JakovKarnic Należy też pamiętać że to że znajdzie się kilka skrajnych osób które po prostu nienawidzą każdego kto ma inne poglądy od nich nie oznacza że każda osoba LGBT lub osoba popierająca LGBT taka jest. To są zwyczajnie skrajne komentarze które można znaleźć tylko scrollując po komentarzach przez parę godzin po jakimś artykułem na FB, albo znajdując się w skrajnych grupach. Takich ludzi jest najmniej, ale są niestety najgłośniejsi.
  • Odpowiedz
  • 3
Ruchy LGBT oficjalnie na wykopie atakują katolików. Nie księży - katolików,


@RRybak Dokładnie, a jest tak dlatego bo dalej według polskiego kościoła homoseksualizm jest grzechem i w ogóle to Sodoma i Gomora. Ale osoby po drugiej stronie też nie są niewinne, bo z góry zakładają że skoro ktoś jest katolikiem to popiera wszystko, ale tak dosłownie wszystko, co mówi mu kościół i ma dokładnie takie same poglądy jak ksiądz który mówi
  • Odpowiedz
Wyśmiewają wiarę, szydzą z symboli religijnych.


@RRybak: to nie są ataki na katolików. To tak jakby nazwać atak na tęczę atakiem na homoseksualizm czy homoseksualistów.

wykopie atakują
  • Odpowiedz
  • 1
Tak samo byś krytykował powstańców za walkę z Nazistami?


@Mr_RIP Tak samo jak kogo krytykuję? Bo w zasadzie nie stoję po żadnej ze stron i krytykuje obydwie strony.
  • Odpowiedz
to nie są ataki na katolików.


@JakovKarnic: tagi #bekazkatoli, gdzie się chwalą, że zrywają info o kolędzie, wyzywanie od "debili co wierzą w pana w chmurkach", albo "tylko kretyni wierzą w ludzika przybitego do patyczków" nie są atakami na katolików? Braaawooo

jest to bardzo często odpowiedz na same ataki że strony prawicy i duchownych.


A więc za wypowiedzi (fakt, często głupich) duchownych, atakujemy szarych ludzi. Fascynujące, bo
  • Odpowiedz
@Grzolsat:
To się określ:
Geje - ,prawa czy stryczek?
Ateiści- jak wyżej?
Żydzi, ciapaki- jak wyżej?
Jesteś po stronie prawackiego zamordyzmu czy po stronie lewackiej wolność i praw człowieka?
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_RIP A, to rozumiem że na świecie są tylko dwie strony konfliktu? Albo 0 albo 1? Albo z wami, albo przeciw wam? Poczytaj sobie o dychotomii myślenia.

A jeśli już chcesz wiedzieć to ja jestem ogólnie za tym żeby każda osoba robiła co jej się tylko żywnie podoba, pod warunkiem że przy tym nie krzywdzi osób trzecich. "Żyj i daj żyć innym", jak to się mówi.

  • Odpowiedz
@Grzolsat:
Czyli jesteś lewakiem.

Prawactwo optuje za zamordyzmem i opresją. Dla nich dyskryminacja to jak nie mogą prześladować i szczuć innych od siebie.
  • Odpowiedz
  • 1
Czyli jesteś lewakiem.


@Mr_RIP To ty mnie nazwałeś lewakiem. Ja się za lewaka nie uważam.

Prawactwo optuje za zamordyzmem i opresją. Dla nich dyskryminacja to jak nie mogą prześladować i szczuć innych od siebie.


Dlaczego tak uważasz? Czy widziałeś może jakieś badania z których wynika że 100% badanych ludzi o poglądach prawicowych chce prześladować inne rasy, czy zwyczajnie tak wywnioskowałeś siedząc na Wykopie?
  • Odpowiedz
@Grzolsat:
Wywijaj kota ogonem.
Prawactwo to konserwatyzm czyli zacofanie.
Z resztą pochwal sie swoim prawackim kolegom, że nie chcesz palić gejów, ateistów czy żydów. Zobacz jak zareagują.
  • Odpowiedz
Wywijaj kota ogonem.


@Mr_RIP: Niczym nie wywijam. Ja zwyczajnie pytam się czy masz jakieś dowody na to że dosłownie każda osoba która jest chociażby troszeczkę na prawo chce mordować inne rasy. Nie masz? To sam są drzwi.

Prawactwo to konserwatyzm czyli
  • Odpowiedz
@RRybak: ataki na katolików to co innego

A więc za wypowiedzi (fakt, często głupich) duchownych, atakujemy szarych ludzi.


@RRybak: przecież robisz to samo, za ataki "tęczowych" chcesz karać normalnych. Przecież to nie lgbt zaczęli atakować kościół i prawicę, tylko ataki na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzolsat: @JakovKarnic:

według polskiego kościoła homoseksualizm jest grzechem


Nie jest, grzechem są czyny homoseksualne, tak samo zresztą jak i wszystkie heteroseksualne dokonywane poza małżeństwem i BTW nie ma czegoś takiego jak "kościół polski" (tzn może jest, ale na pewno nie jest to Kościół Katolicki
  • Odpowiedz