Wpis z mikrobloga

Byłby ktoś zainteresowany wyjazdem do pracy w Szkocji, w Aberdeen? Zwolnił mi się jeden pokój, w sumie dwa ale nie chcę za bardzo z mieszkania robić hotelu. Mogę pomóc z CV, listem, numerem NIN, kontem bankowym, pokierować odnośnie szukania pracy itp. Preferuję kogoś spokojnego, niepalącego, przynajmniej z podstawowym angielskim co bardzo ułatwi życie mnie i tej osobie. Dużo pracuję, nie mam telewizora, w mieszkaniu nigdy nie było imprezy, w dni wolne zwiedzam Szkocję lub Polskę. Miasto kręci się wokół przemysłu naftowego, są tu dziesiątki firm z tego sektora, lotnisko, heliporty, platformy wiertnicze, sporo się buduje, min drugi port i stadion, kilkanaście domów opieki, oczywiście puby i hotele. Jest college gdzie sam chodziłem i dwa uniwersytety. Jest biało. Niestety loty bezpośrednie do Aberdeen są tylko z Gdańska, jest natomiast sporo połączeń z innych lotnisk do Edynburga i Glasgow. Co do kosztów to 350 miesięcznie, wszystko wliczone. Za ogarnięcie CV czy pokazanie gdzie trzeba się udać i co zrobić nie chcę oczywiście nic. Jeśli ktoś jest zainteresowany, pisać smialo. Jeśli ktoś jest zainteresowany na poważnie, napisz coś o sobie, co potrafisz, czego oczekujesz, co chciałbyś osiągnąć. Postaram się pomóc.
#emigracja #uk #szkocja #praca #pracbaza
  • 26
@johnmorra: piszę że Aberdeen jest białe na podstawie pobytu w różnych miastach w UK, od Dover do Inverness, nie twierdzę że hindusów tutaj nie ma, ale jak dla mnie nie stanowią oni żadnego problemu