Wpis z mikrobloga

@MatiHanys ale to nie ja stawiam założenia, tylko ty, teraz już drugie - zakładasz, że ja coś zakładam, więc robi się coraz śmieszniej

Dostajemy dwa posty, z których nie wynika nic - ktoś dodał post, ktoś go potwierdził, ale stosując swoją perspektywę, a ktoś zaprzeczył

Reszta to Twoje dziwne domysły i czepianie się nie wiadomo czego

PS. Stosując już Twoje założenia - może ten komentarz był pierwszy i dopiero pod drugim, którego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacowykopek: tak tak xD też mam żonę, zupełnie normalna i fajna, ale nie uwierzę, że chociaż wie, że wrzucasz obce dupy do neta plus pewnie robisz mydli mydli xD
  • Odpowiedz
@Tops: nienawidzę krótkich włosów u innych kobiet, a sama jestem różowa. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Moim zdaniem wygląda to okropnie i całkowicie niekobieco. I żeby nie było, to moje zdanie do którego mam prawo. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nagli No właśnie, mnie też to triggeruje, wszystkie moje ciotki i kumpele mojej matki mają turbo krótkie włosy i to jeszcze mocniej je zgrażynia z urody tylko.
  • Odpowiedz
@Nagli Moja jedna znajoma kiedyś zapuściła w chorobę długieee włoski, właśnie długościwo tak do ud prawie i miałem zawsze orgazm w duchu jak się na nie patrzyłem ( ͡º ͜ʖ͡º) ahhhhhh
  • Odpowiedz