Wpis z mikrobloga

Zapowiadałem wczoraj sztosa i dziś od rana wrzucam.
Nie wiem jak mi umknęła najpiękniejsza męska róza w perfumach.
Do tej pory myślałem że to Amouage Lyric, ale jakże pięknie sam się odnalazł największy talent po Roji w perfumiarstwie MFK, mowa o:
Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noir Homme - 8zł/ml.
Nie ma recenzji która by nie wychwalała ten zapach, ale Kurkidjian to mistrz, jak ma pomysł to wykona go perfekcyjnie, więc mnie to nie dziwi.
Na perfuforum dziesiątki komentarzy i większość jak nie wszystkie mówią o wyższości nad Lyriciem i przede wszystkim na najbardziej noszalnej męskiej róży.
Ja uwielbiam Lyric i dla mnie ten zapach to absolutny must have! zresztą sami przeczytajcie komentarz z bloga założyciela:

Róża w Lumiere Noire PH jest podana w sposób dobrze przyprawiony i orientalny, jednak bez tego charakterystycznego arabskiego sznytu jaki znajdujemy w Lyric Men Amouage. Czuć tu niepowtarzalny styl Kurkdjiana charakteryzujący się niezwykłą harmonią i synergią, która skutkuje tym, że poprzez odpowiedni dobór składników i ich proporcji powstaje nowa jakość stanowiąca coś więcej, niż tylko sumę zastosowanych ingrediencji. Umieszczony w kompozycji kmin z charakterystyczną cielesną, organiczną nutką nie przytłacza kompozycji, a jedynie dodaje „ciała”, podbudowuje ją, podczas gdy cynamon przydaje jej orientalnego charakteru. Całość oparta na paczulowym rusztowaniu pachnie po prostu zniewalająco. Baza zapachu – ciepła i piżmowa – snuje się pięknie za noszącym przez długie godziny. Lumiere Noire Pour Homme to doskonałe pachnidło wieczorowe o idealnej, wyrazistej projekcji i potężnej 18 godzinnej trwałości. To także najpiękniejsza męska róża, jaką testowałem. Bez dwóch zdań.


Zostawiam Wam tylko 35ml !!! z możliwością że zamówię max 2 flakony.
Ten zapach jest tylko w EDT ale według komentarzy i recenzji trwałość to nawet kilanaście godzin, co znów w MFK mnie nie dziwi.
Wersja dla kobiet jest EDP, ale ani nie ma lepszych parametrów ani nie jest tak ciekawa i zbudowana jak wersja męska.
To samo tyczy się ceny. Ten zapach nie występuje w 200ml i cena która znalazłem jest bardzo, bardzo dobra.

Odbiór osobisty w Łodzi lub wysyłka: paczkomat 15zł , kurier 11zł. Doliczamy za dekant 3zł, powiedzmy że rozlewam od 5ml.
POLECAM!
Wołam: @ZnubionekFan i może @Frollo
#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Zapowiadałem wczoraj sztosa i dziś od rana wrzucam.
Nie wiem jak mi umkn...

źródło: comment_kEPOPo1QqqDaOCHrYJnyCWCqx8iHrh2u.jpg

Pobierz
  • 14
Zostaje, tylko 20ml jesli rozbieramy jedna flaszkę.

Powiem tak, kto brał już MFK tu na rozbiórkach to wie że jakościowo, pomysłowo i "blendowo" to są arcydzieła.
Moim skromnym zdaniem nie ma większych talentów niz Roja Dove i Maison Francis Kurkdjian.
Możecie później żałować, bo ten zapach jest bardzo mało dostępny, i nie prędko wróci na rozbiórkę.
Zostaje 15ml
Niech ktoś zagarnie 10ml i resztę biorę Ja, jak boicie się prawdziwie męskich perfum dla pewnego siebie gościa z krwi i kości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ktoś coś chcę dobrać, mam dwa dekanty: Amouage Beach Hut - 10ml i Parfums de Marly - Herod 5ml. Mogę też odlać do 10ml Tom Ford Noir Extreme.

MFK zostaje 10/15ml. Na prawdę polecam.