Wpis z mikrobloga

  • 1916
Moja niedoszła miłość napisała do mnie o DARMOWE korki z matmy, bo się kolegujemy i nie wypada czegoś oczekiwać w zamian. O kasę też się nie wypada upominać XDD

40zl pożyczone z 2 tygdonie temu. Mała suma, więc kij z tym, ale jednak...

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi no i w sumie troszkę #heheszki xD
Yakuza123 - Moja niedoszła miłość napisała do mnie o DARMOWE korki z matmy, bo się ko...

źródło: comment_1mic9Yu88vTxb3h2cHLxuDKOvTBdSKAy.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yakuza123: o #!$%@? jak ja nie cierpię takich roszczeniowców. Dlatego ja nie mam koleżanek - BO NIE CHCĘ ICH MIEĆ jak jakaś myśli, że jestem jej kolegą/znajomym i chce, żebym coś dla niej zrobił, to zawsze mówię ile ma mi dać za to kasy, a wtedy jest święte oburzenie, że jak to tak?! No to wtedy mówią: "a co ty #!$%@? moją żoną, albo matką moich dzieci jesteś lub będziesz,
  • Odpowiedz
@Jestembogaty >o #!$%@? jak ja nie cierpię takich roszczeniowców. Dlatego ja nie mam koleżanek - BO NIE CHCĘ ICH MIEĆ jak jakaś myśli, że jestem jej kolegą/znajomym i chce, żebym coś dla niej zrobił, to zawsze mówię ile ma mi dać za to kasy, a wtedy jest święte oburzenie, że jak to tak?! No to wtedy mówią: "a co ty #!$%@? moją żoną, albo matką moich dzieci jesteś lub będziesz, żebym
greedo - @Jestembogaty >o #!$%@? jak ja nie cierpię takich roszczeniowców. Dlatego ja...
  • Odpowiedz
  • 0
@Yakuza123 ja za kazdym razem jezeli pożyczam komuś kase to prosze tą osobę tylko o jedno: zrób wszystko żebym nie musiał się prosić Ciebie o moje pieniądze.
  • Odpowiedz